"Бандит у Москві", – Грем передає повідомлення Росії та Путіну
США готові запровадити санкції проти РФ, які перетворять її на острів, заявив Грем.
Новий законопроект про санкції підтримує 82 сенатори. Ліндсі Грем підкреслює, що виведення військ США з Афганістану нашкодило репутації Вашингтону.
Проте все можна повернути на свої кола, якщо США збережуть своє лідерство у питанні війни в Україні, повідомляє ресурс The Wall Street Journal.
Республіканець наголосив, що Україна готова укласти мир, а ось РФ цьому противиться. Кремль постійно вигадує якісь виправдання, щоби продовжувати вести війну.
За словами Грема, глава Білого дому все ще чекає від Путіна документ, у якому прописані кроки щодо припинення вогню.
Якщо Путін мені далі протистоятиме, то США поставлять РФ на "торговельний острів", обклавши 500%-ми митами всі країни, які закуповуватимуть у РФ енергоресурси. Якщо Пекін і Нью-Делі перестануть щось закуповувати у РФ, то й війна закінчиться, заявляє Грем.
Сам сенатор сподівається на краще, але й при цьому готується до найгіршого сценарію розвитку подій.
"Коли справа доходить до бандита у Москві, нам усім слід готуватися до того, що він продовжуватиме у тому ж дусі", - заявив республіканець.
Законопроект Грема – Блюменталя відомий як "Акт про санкції проти РФ 2025 року".
Раніше Dialog.UA повідомляв, що Грем закликає Трампа запровадити нові санкції проти РФ та її союзників.
Нагадаємо, на початку квітня Ліндсі Грем презентував новий законопроект щодо санкцій проти РФ.
Останні новини
Не тільки паливо: РФ передала КНДР за участь у війні один зі своїх новітніх військових комплексів
07:26"Більше людських жертв", – кліматологи б'ють на сполох через критичний період на планеті, що настав
18:02"Просимо Вас дати всю фінансову документацію": шахраї розсилають українцям шкідливі листи від ДПС
13:55Росії зроблять боляче: глава МЗС Німеччини Йоханн Вадефуль після візиту до США виступив із заявою
13:42Банківська система РФ передбачила крах: є кілька негативних сигналів – прокремлівські експерти ЦМАКП
12:13У Ставрополі ліквідовано російського офіцера Гурцієва, який командував бомбардуваннями Маріуполя
10:54СБУ затримала агента ФСБ, який планував маршрути для прориву російських ДРГ у Харківській області
10:42