20 червня 2024, 07:25

Без оголошення причини: китайський автомобільний бренд відмовився співпрацювати з Росією

Китайський виробник електромобілів заборонив продавати свої машини у Росії.

Без оголошення причини: китайський автомобільний бренд відмовився співпрацювати з Росією

Автомобільний концерн з Китаю Zeekr суворо заборонив співпрацювати з РФ і продавати преміальні електрокари після 30 червня.

При цьому у самій компанії поки що не називають причину свого вчинку, як і те, які будуть накладені штрафні санкції у разі непослуху, інформує ресурс "АвтоВзгляд".

Засновник одного з ресурсів з продажу авто у РФ Сергій Піголкін упевнений, що насправді це звичайний піар-хід. Таким рішенням китайська компанія сподівається продати якомога більше машин саме у РФ. Як приклад той навів історію 2023 року, що сталася з компанією Voyah, яка також заборонила продавати свою новинку Free автомобільним дилерам у РФ.

Насправді ж компанія таким чином вирішила перекрити бізнес "сірим" постачальникам машин у РФ. Однак ситуація з автомобілями Zeekr зовсім інша, оскільки машини цієї компанії у РФ користуються підвищеним попитом, саме тому Піголкін і впевнений, що це всього лише спроба підігріти інтерес до нових преміальних електрокарів.

Автомобільні експерти заявляють, що за підсумками 2023 року понад 50% придбаних у РФ машин припали на китайські машини.

Раніше ми повідомляли, що у травні у Петербурзі призупинив свою роботу автомобільний завод, що випускав Nissan.

Нагадаємо, Кремль шукає по всьому Китаю старі верстати, щоб через "тіньові фірми" закупити їх для оборонної промисловості.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини