27 лютого 2024, 14:22

"Росія африканізується", – санкції приготували росіянам ще один неприємний "сюрприз"

Магазини LG, Bosch і Sony розпродають залишки перед закриттям усіх своїх магазинів по всій Росії.

"Росія африканізується", – санкції приготували росіянам ще один неприємний "сюрприз"

Росія поступово африканізується, що безпосередньо пов'язано з санкціями після вторгнення російської армії в Україну. Найбільші світові виробники електроніки закривають свої магазини у Росії та залишають російський ринок.

Про це повідомило російське видання "Коммерсант", за інформацією журналістів якого, спеціалізовані магазини LG, Bosch і Sony, що залишилися, йдуть із РФ. У техпідтримці зазначають, що деякі магазини працюватимуть до літа, поки не розпродадуть залишки товарів.

До останнього часу західні виробники не залишали Росію та не закривали точки продажів, намагаючись уникати штрафів від орендодавців. Однак тепер договори про оренду закінчуються, західні компанії йдуть, а їхнє місце готуються зайняти постачальники з Туреччини та Китаю.

"Не можна сказати, що китайська або турецька електроніка гірша за західну, але це інший клас, і вона у будь-якому разі вторинна щодо неї. Вихід провідних компаній із Росії перетворює нас на один із периферійних ринків, який займуть виробники, що спеціалізуються на папуасах та індіанцях. Тепер ми з ними на одній дошці", - коментує інформацію російський блогер і аналітик Анатолій Несміян.

Нагадаємо, днями про новий пакет санкцій проти РФ оголосив і Євросоюз. Обмеження спрямовані проти російського ВПК і армії.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини