24 лютого 2024, 10:30

Путін наказав зробити жахливу річ з економікою РФ, росіяни поки що не розуміють – Ліпсиц

Заради продовження війни з Україною Кремль має намір знищити банківську сферу у РФ, процес почнеться вже цього року, попередив економіст.

Путін наказав зробити жахливу річ з економікою РФ, росіяни поки що не розуміють – Ліпсиц

Економіка Росії вже не тягне війну проти України. Влада готується пустити під ніж банківську сферу РФ, щоб мати можливість продовжувати агресію.

Про це попередив відомий російський економіст Ігор Ліпсиц.

"Звідки далі брати гроші на "банкет"? Відповідь сумна - у населення! (...) У бізнесу брати вже важко, тому що він помре остаточно: будуть порожні полиці у магазинах, почнеться зростання безробіття... Я очікую, що вже цього року ми побачимо процес мобілізації економіки... Що це означатиме? Оскільки побудувати нові військові заводи не вдасться, змусять цивільні підприємства переходити на випуск військової продукції або компонентів для неї. За це доведеться платити бюджету. У цивільного бізнесу взяти гроші, щоб віддати їх йому ж, не вийде. Єдиним резервом залишається населення. Населення Росії поки що не розуміє, що воно зараз ляже на вівтар і його будуть приносити у жертву богу війни Аресу. Це вже очевидна історія", - розповів російський експерт.

Він запевнив, що схема вилучення коштів у населення вже вигадана владою РФ. Її відкрито озвучив міністр фінансів країни Антон Силуанов, який заявив, що у громадян РФ нібито "без діла" лежать на банківських рахунках близько 40 трлн рублів. Проблема у тому, що ці кошти дуже активно задіяні у російській економіці: на них придбано облігації, кредити. Якщо їх вилучать, банки Росії почнуть сипатися. І Кремль, судячи з усього, готовий іти на цю жертву.

"Це не жарти, не обмовка, не божевілля міністра, а це абсолютно чітка ситуація: забрати гроші з російських банків і перекачати їх у бюджет. Це те, що ми побачимо найближчим часом. Це, звичайно, страшна річ... Відбудеться страшний обвал, загибель російських банків. Історія приватного банківського російського бізнесу буде закінчена... Ми заплатимо за фінансування російського виробництва загибеллю російських банків", - розповів Ліпсіц.

Він підозрює, що на тлі подій, що відбуваються, Ельвіра Набіулліна позбудеться посади голови Центробанку.

Тим часом банки ОАЕ закривають рахунки громадянам Росії.

Крім того, у Росії обвал експорту в усіх секторах: помилка Путіна добиває економіку країни.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини