19 лютого 2024, 13:06

Санкції працюють: банки ОАЕ закривають рахунки громадянам Росії

Емірати обмежують розрахунки з росіянами через побоювання обмежувальних заходів, запроваджених проти країни-агресора.

Санкції працюють: банки ОАЕ закривають рахунки громадянам Росії

Великі банки Об'єднаних Арабських Еміратів почали обмежувати розрахунки з Російською Федерацією та закривають рахунки клієнтів зі "скріпної" країни через ризик отримати вторинні санкції, передає "Обозреватель" із посиланням на ЗМІ РФ.

Повідомляється, що фінансові установи ОАЕ перестали приймати гроші з РФ, а також проводити зворотні платежі.

Експерти підкреслюють, поки відкрити рахунок у банках ОАЕ росіянам все ще можливо, але це потребує значного часу у зв'язку з тим, що Росія перебуває у спеціальному списку у влади арабської країни.

Розрахунки з Росією є скрутними через санкції, накладені на банк "Акбарс", який раніше був основним каналом для платежів. За словами джерела з російського уряду, влада РФ обізнана про проблему, але вважає, нібито вона "вирішувана".

Відомо, що іноземні банки почали посилювати політику щодо російських клієнтів після публікації указу президента США Джозефа Байдена у грудні минулого року. Згаданий документ дозволив у спрощеному порядку накладати покарання на банки за порушення антиросійських обмежувальних заходів.

Як раніше повідомлялося, шейхи ОАЕ у терміновому порядку перекрили шлях для "тіньового флоту" Путіна.

А, Індія вирішила закупити додаткові партії саудівської нафти після скорочення постачань із РФ, викликаних проблемами з оплатою.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини