17 листопада 2021, 13:54

Нафтові проблеми: Білорусь вирішила помститися Польщі через біженців

"Гомельтранснафта" на три доби обмежила прокачування нафти у напрямку Польщі. Причина – "позаплановий ремонт".

Нафтові проблеми: Білорусь вирішила помститися Польщі через біженців

На фоне миграционного кризиса на белорусско-польской границе в Минске приняли решение наказать Варшаву, ограничив прокачку нефти по нефтепроводу "Дружба". Официальный представитель "Транснефти" Игорь Демин заявил, что на магистрали начались "внеплановые ремонтные работы".

Демин заявил, что "внеплановые работы" начались еще вчера, 16 ноября, и ориентировочно продлятся трое суток, информирует ТАСС.

На этот период прокачка нефти в направлении Адамовой Заставы (Польша) будет ограничена.

Нефтепровод "Дружба" берет свое начало в России в Самарской области. В районе Брянска он делится на две ветви: южную и северную. Магистраль проходит через территории Беларуси, Украины, Польши, Венгрии, Латвии, Литвы, Чехии, Словаки и Германии.

Это не первая угроза со стороны Беларуси в отношении ЕС. Не так давно самопровозглашенный президент страны обещал полностью перекрыть газопровод Ямал – Европа, если ЕС и дальше будет вводить санкции против него.

Эксперты перекрытие нефтепровода "Дружба" напрямую связывают с миграционным кризисом, который Минск устроил Польше с 8 ноября.

Беларусь привезла к польской границе больше 2 тысяч беженцев из Ирака, Сирии и стран Африки. Детей и женщин они выставили вперед, а сзади находятся белорусские силовики, которые заставляют беженцев срочно покинуть территорию Беларуси и прорываться в Польшу.

Ранее мы сообщали, что после телефонного разговора Лукашенко с Путиным первый отозвал часть беженцев с польской границы и разместил их в логистическом центре под Гродно.

Напомним, беженцы выдыхают сигаретный дым в лицо детям, чтобы у тех были красные глаза и они плакали. Таким способом они хотят показать миру, что польские силовики используют газ в борьбе с мигрантами.

На тлі міграційної кризи на білорусько-польському кордоні у Мінську вирішили покарати Варшаву, обмеживши прокачування нафти нафтопроводом "Дружба". Офіційний представник "Транснафти" Ігор Дьомін заявив, що на магістралі розпочалися "позапланові ремонтні роботи".

Дьомін заявив, що "позапланові роботи" розпочалися ще вчора, 16 листопада, й орієнтовно триватимуть три доби, інформує ТАСС.

На цей період прокачування нафти у напрямку Адамової Застави (Польща) буде обмежене.

Нафтопровід "Дружба" бере свій початок у Росії у Самарській області. У районі Брянська він ділиться на дві гілки: південну та північну. Магістраль проходить через території Білорусі, України, Польщі, Угорщини, Латвії, Литви, Чехії, Словаччини та Німеччини.

Це не перша загроза з боку Білорусі щодо ЄС. Нещодавно самопроголошений президент країни обіцяв повністю перекрити газопровід Ямал – Європа, якщо ЄС і надалі вводитиме санкції проти нього.

Експерти перекриття нафтопроводу "Дружба" безпосередньо пов'язують із міграційною кризою, яку Мінськ влаштував Польщі з 8 листопада.

Білорусь привезла до польського кордону понад 2 тисячі біженців з Іраку, Сирії та країн Африки. Дітей і жінок вони виставили вперед, а позаду перебувають білоруські силовики, які змушують біженців терміново залишити територію Білорусі та прориватися до Польщі.

Раніше ми повідомляли, що після телефонної розмови Лукашенка з Путіним перший відкликав частину біженців із польського кордону та розмістив їх у логістичному центрі під Гродно.

Нагадаємо, біженці видихають сигаретний дим в обличчя дітям, щоб ті мали червоні очі та плакали. У такий спосіб вони хочуть показати світові, що польські силовики використовують газ у боротьбі з мігрантами.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини