3 листопада 2021, 19:04

Шмигаль спрогнозував ситуацію з тарифами в Україні в умовах глобальної енергокризи

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль розповів, що буде з комунальними тарифами в Україні на тлі високих цін на газ і вугілля у Європі.

Шмигаль спрогнозував ситуацію з тарифами в Україні в умовах глобальної енергокризи

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль пообіцяв стабільні комунальні тарифи до кінця року для населення країни. Ціни не поповзуть угору попри глобальну енергетичну кризу, що супроводжується високими цінами на газ і вугілля у Європі.

Про це очільник уряду написав у своєму Telegram-каналі.

За словами прем'єра, стабільність тарифів для населення є зобов'язанням місцевої влади, яке вона взяла на себе у рамках Меморандуму з урядом і "Нафтогазом".

Шмигаль констатував непросту ситуацію в енергетичній сфері у Європі: ціни на вугілля зросли щонайменше утричі, а вартість блакитного палива взагалі досягла історичних показників. У таких умовах Кабмін підготував кілька сценаріїв, які допоможуть країні спокійно пережити опалювальний сезон.

Прем'єр також нагадав про рішення уряду та парламенту збільшити фінансування державної програми субсидій для населення.

Нагадаємо, наприкінці вересня Шмигаль заявив, що місцева влада у регіонах не має підстав для підвищення тарифів на тепло та гарячу воду для громадян. Прем'єр пообіцяв, що ситуація на європейському газовому ринку ніяк не вплине на українців.

Раніше Шмигаль повідомив, що Кабмін стримав зростання цін на газ, яке призвело б до кризи у сфері комунальних платежів.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини