"Росія братається з запеклими терористами", – Левін нагадав гасло, нанесене на прапор хуситів
Напередодні до Москви з офіційним візитом прибула делегація хуситів, заявив Левін.
Відомо, що делегацію хуситів у Москві зустрічав заступник голови МЗС РФ Михайло Богданов, який засудив ракетні удари США та Британії по Ємену.
Учора, 25 січня, блогер-аналітик Ігаль Левін озвучив свою позицію щодо дружнього візиту хуситів до Росії.
Експерт не здивований, що терористична Росія знайшла собі нових друзів в особі терористів-хуситів. При цьому він усім нагадав гасло, яке нанесено на прапорі хуситів: "Аллах великий, смерть Америці, смерть Ізраїлю, прокляття іудеям, перемога за ісламом".
Тим часом ЗМІ повідомляють, що Пекін звернувся до Тегерану з проханням натиснути на хуситів, щоб ті припинили атаки на кораблі у Червоному морі.
Західна преса пише, що під час зустрічі дипломатів з Китаю й Ірану, перші дали чітко зрозуміти: якщо їхнім інтересам буде завдано шкоди, то це автоматично вплине і на відносини з Тегераном, саме тому в Ірані мають "приструнити" хуситів.
Напад хуситів на кораблі у Червоному морі призвів до того, що багато хто почав обирати інший шлях із Європи в Азію, а це позначається на кінцевій ціні продукту, що доставляється.
При цьому Пекін нібито не конкретизував, як можуть постраждати торговельні відносини між Китаєм та Іраном.
Також відомо, що Китай просив не атакувати тільки кораблі, що йдуть під прапором їхньої країни.
Аналогічну картину ми спостерігаємо, коли хусити не атакують кораблі, що йдуть під прапором РФ.
Раніше ми повідомляли, що у США розробляють новий план щодо подальших ударів по хуситах у Ємені.
Нагадаємо, 23 січня Британія та США завдали нових ударів по хуситах, які обстрілюють у Червоному морі кораблі.
Останні новини
Бути "ліворуч від буму", або як Україна грає на випередження з РФ по ракетних ударах, – Forbes
07:38"Бюджетники" на окупованих територіях місяцями сидять без зарплат – Z-пропагандисти також обурені
07:24Факел від пожежі видно за десятки кілометрів: у Мережі показали кадри станції "Суджа", що горить
06:00Стало відоме місце України у рейтингу щастя: які країни лідирують і чому – World Happiness Report
13:47Голова Куп'янської ГВА відреагував на удари по місту КАБамі, згадавши Путіна та "припинення вогню"
11:06Під ударами безпілотників виявилися склади зброї у районі аеродрому Енгельс – опубліковані кадри
08:38