27 жовтня 2023, 13:11

Кадиров і Татарстан почали постпутінську гру – розпад Росії може розпочатися у будь-який момент

Регіональні еліти готуються до розпаду Росії, який може початися після смерті диктатора Володимира Путіна.

Кадиров і Татарстан почали постпутінську гру – розпад Росії може розпочатися у будь-який момент

Глава Чечні Рамзан Кадиров анонсував створення двох батальйонів, названих на честь чеченських ватажків, які боролися проти російської окупації. Усе вказує на те, що він готується дати бій московським чекістам.

Про це у своєму блозі в YouTube розповів російський історик, політик Дмитро Чернишевський.

Він звернув увагу на те, що на тлі історії з батальйонами стався гострий конфлікт Кадирова з Татарстаном. Татарський депутат, близький до глави регіону, розкритикував неповнолітнього сина глави Чечні, який публічно побив росіянина. Цей конфлікт був несподівано швидко залагоджений, що, вважає Чернишевський, має сильно напружити Москву.

"Еліти національних республік готуються до постпутінського майбутнього. Кадиров створює батальйони імені людей, які боролися проти російської окупації, а у Татарстані піднімають теми, які Кремль змушують здригатися, адже Татарстан у 100 разів небезпечніший за Чечню, тому що володіє ресурсами, там згуртовані еліти. Якщо завтра Татарстан вирішить оголосити незалежність від Росії, він зробить це протягом двох днів. І Росія не зможе цьому протистояти, окрім як військовою силою, а вся військова сила зараз в Україні. У Чечні грошей немає, країна розколота. Але Кадиров явно грає у постпутінську гру. Навіщо йому інакше батальйон шейха Мансура? Щойно Путіна не стане та чекісти спробують ліквідувати Кадирова, він розіграє націоналістичну карту та проголосить себе захисником чеченського народу від російських окупантів. Ось батальйон шейха Мансура йому буде у пригоді для Третьої чеченської війни... Можливо, главі Чечні знадобиться союз із татарськими елітами, які цілком здатні йому фінансування підкинути", - пояснив історик РФ.

Він підкреслив, що для Москви це дуже тривожний симптом. Особливо підозрілим він виглядає на тлі наполегливих чуток чи то про важку хворобу, чи то про смерть диктатора РФ Володимира Путіна.

"Якщо Путін дійсно при смерті, це все вкладається у логіку підготовки до постпутінського майбутнього", - констатував Чернишевський.

Тим часом уночі ресурси РФ повідомили про смерть Путіна та держпереворот.

Також Чернишевський назвав подію, яка точно підтвердить смерть Путіна.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від авторської.

Автор: Дмитрий Чернышевский

Останні новини