12 вересня 2023, 12:17

"Так тримати, Брат!" – Ярош посміявся над рішенням росіян щодо Філатова

"Заочний арешт" від одного з російських судів Ярош назвав безпорадним, оскільки дотягнутися до українського мера окупанти не можуть, а лише на папері зображують активність.

"Так тримати, Брат!" – Ярош посміявся над рішенням росіян щодо Філатова

Командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош з іронією привітав свого друга мера Дніпра Бориса Філатова, якого напередодні росіяни "заочно заарештували".

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook він зазначив, що своїм рішенням росіяни фактично визнали заслуги Філатова перед Україною.

При цьому заочний арешт Ярош назвав безпорадним, оскільки дотягнутися до українського мера російські окупанти не можуть, а лише на папері зображують активність.

"Побачив інформацію, що мого Друга міського голову Дніпра Бориса Філатова "заочно заарештували" росіяни. Привітав Бориса Альбертовича у нашому клубі заочно заарештованих і засуджених ворогами. Так тримати, Брат! Це чергове визнання твоїх заслуг перед Україною. Нехай **** казяться від своєї безпорадності, а нам своє робити - звільняти нашу святу землю від цієї нечисті... Перемога буде за нами!" - написав Ярош.

Раніше Ярош закликав Україну та Польщу створити потужний військово-політичний союз.

Автор: Дмитрий Ярош

Останні новини