4 вересня 2023, 12:10

Невзоров про новий прогин Кадирова перед Путіним: "Рекомендую уявити собі обличчя Дудаєва"

На думку Невзорова, Кадиров укотре розписався у безмежній покірності диктатору Путіну.

Невзоров про новий прогин Кадирова перед Путіним: "Рекомендую уявити собі обличчя Дудаєва"

Журналіст і блогер Олександр Невзоров прокоментував у своєму однойменному ТГ-каналі висловлювання чеченського намісника Кремля Рамзана Кадирова. Останній, як відомо, заявив, що готовий померти, якщо є хтось більш відданий Путіну, ніж він.

Днями Кадиров заявив, нібито його повеселили роздуми політологів у зарубіжних ЗМІ, які пророкують главі Чечні швидку смерть. Потім він, уже вкотре назвавши себе "піхотинцем Верховного головнокомандувача Росії", заявив, що готовий "раптово померти", коли дізнається, що є хтось, відданіший за нього у питанні поваги до Путіна.

Кадиров також додав, що двічі зобов'язаний Путіну життям.

Своєю чергою, Невзоров, коментуючи відверто лизоблюдські висловлювання Кадирова, зауважив: є доволі висока вірогідність, що це любов не лише до мільярдів, а й до самого Путіна.

"Це зізнання у пристрасній "до труни" геополітичній вірності, це запевнення у безмежній покірності.

У різних людей, які прочитають текстик Кадирова, виникнуть різні почуття. Різними будуть і вирази облич.

Рекомендую уявити собі обличчя Джохара Дудаєва", - іронічно написав Невзоров. 

Раніше Кадиров у напівнепритомному стані записав черговий дивний відеоролик із вимогами до США зняти санкції з його матері.

Також ми писали, що з ботофермою Кадирова у Мережі стався кумедний казус: фейкові користувачі раптом почали навперебій хвалити главу Чечні під статтею про кадик, яка не має жодного стосунку ні до самого Кадирова, ні взагалі до політики.

Автор: Александр Невзоров

Останні новини