1 вересня 2023, 11:08

Невзоров про висунення Гіркіна у президенти: "Можуть зашвабрити, колесувати або закатувати на дибі"

Олександр Невзоров передрікає вельми незавидну долю у в'язниці колишньому ватажкові "міноборони" "ДНР" Стрєлкову-Гіркіну.

Невзоров про висунення Гіркіна у президенти: "Можуть зашвабрити, колесувати або закатувати на дибі"

Блогер, журналіст, політичний оглядач Олександр Невзоров прокоментував у своєму ТГ-каналі заяви про висунення міжнародного злочинця Ігоря Стрєлкова (Гіркіна) у президенти Російської Федерації.

Відомо, що Гіркіна затримали у п'ятницю, 21 липня. До нього з'явилися з російського Слідкому, повідомили про підозру, та з того моменту він перебуває під вартою. Невзоров підкреслює, що у такому становищі заявити про своє висунення у президенти, тим паче з боку Гіркіна, - витівка вельми сумнівна.

"Гіркін страшенно хоче бути "верховним головнокомандувачем" і мріє "взяти війну у свої руки". Він оголосив намір рушити у президенти", - зазначив експерт.

Невзоров нагадав, що на самому початку "гібридної" війни РФ проти України на Донбасі Гіркін замовив собі в авторемонтній майстерні каску у формі наполеонівського трикутника й озброївся музейним маузером у дерев'яному футлярі. У такому "ідіотичному" вигляді він і увійшов в історію Донбасу з його бандитськими "ополченцями", "новоросійськими" бойовиками та віджимом майна мирних громадян.

Олександр Глібович підкреслив, що єдине, кого ватажок "міноборони" "ДНР" тоді 2014 року "переміг", - це малайзійський "Боїнг", який вояки Гіркіна збили з російського "Бука".

За словами Невзорова, у Стрєлкова-Гіркіна не минуло невгамовне бажання начепити якийсь фельдмаршальський мундир з еполетами й очолити "визвольну" війну проти українців. Але його спроби скласти конкуренцію диктатору Путіну можуть закінчитися плачевно.

"У що обійдеться вусатому його заява "у президенти", поки що не ясно. Можуть банально зашвабрити, але можуть колесувати або закатувати на дибі, що Гіркіну як реконструктору має сподобатися", - резюмував експерт.


До речі, раніше Стрєлкова потролили після того, як посадили в автозак разом із полоненими захисниками Маріуполя, що на смерть перелякало його дружину.

Також Невзоров висловився про ідею прокремлівського протоієрея Андрія Ткачова про летючі військкомати у клубах Москви.

Автор: Александр Невзоров

Останні новини