30 серпня 2023, 10:04

"Дуже рідко, коли разом із тобою не спала майже вся Росія", – Коваленко про "хлопки" у Пскові

Уночі 30 серпня загоряння у Пскові не на жарт розбурхали росіян, заявив військовий експерт Коваленко.

"Дуже рідко, коли разом із тобою не спала майже вся Росія", – Коваленко про "хлопки" у Пскові

Сьогодні, 30 серпня, вночі група ударних безпілотників атакувала міжнародний аеропорт Крести у Пскові, на якому базуються і військові транспортники "Іл-76".

Російські пабліки повідомляють про щонайменше 10 "хлопків" і пошкодження або повне знищення п'яти літаків. Військовий експерт Олександр Коваленко поділився своїми думками щодо нічного полювання дронів на території РФ.

Уже зараз пропагандисти задіяли всі свої "турецькі джерела", щоб довести приліт безпілотників у Псков з території Естонії.

Кремль хоче виправдати небоєздатність своєї системи ППО, оскільки виглядає дуже дивним той факт, що 700 км (саме стільки до кордону з Україною) безпілотники летіли непоміченими.

Ба більше, наратив з Естонією дасть змогу Кремлю швидко зам'яти цей інцидент. Мовляв, це все витівки НАТО, вони хочуть нас вивести з себе, а ми не піддамося на провокації.

Коваленко правильно зауважив, що головне - результат, а він є! За останніми даними росЗМІ, пошкоджено або знищено 6 літаків.

Також Коваленко написав, що він знову прокинувся вночі від сигналу повітряної тривоги. Однак саме сьогодні йому було дуже цікаво не спати, адже дуже рідко, щоб разом із тобою не спали у Пскові, Брянську, Тулі, Калузі, Москві й Орлі.

"Географія не сплячих російських міст і областей розширюється", - зауважив військовий експерт.

Раніше ми повідомляли, що на псковському аеропорту базуються транспортні літаки "Іл-76" і бомбардувальники "Ту-22М3".

Нагадаємо, у ніч на 30 серпня дуже голосно було щонайменше у п'яти областях Росії, проте багато "хлопків" було помічено у Пскові.

Автор: Александр Коваленко (Злой Одессит)

Останні новини