28 серпня 2023, 14:45

Невзоров про ідею протоієрея Ткачова про летючі військкомати у клубах Москви: "Піп феноменально дурний"

Проклемлевський піп Ткачов вирішив відправити на фронт російських наркоманів і нарвався на жорстку відповідь Невзорова.

Невзоров про ідею протоієрея Ткачова про летючі військкомати у клубах Москви: "Піп феноменально дурний"

Московський медіапіп Андрій Ткачов, відомий своєю підтримкою режиму Путіна і закликами "православно" бомбити Україну, видав чергову порцію дивних висловлювань, які прокоментував у своєму ТГ-каналі відеоблогер і журналіст Олександр Невзоров.

Так, протоієрей Ткачов, виступаючи в ефірі російського пропагандистського телеканалу "Царьград", назвав завсідників московських нічних клубів "статевозрілими кіньми з розширеними зіницями" та заявив, що їх негайно мають відправити на фронт в Україну.

"Летючі військкомати повинні здійснити рейд по нічних клубах у великих містах. Однієї Москви навіть вистачить", - підкреслив поп Російської православної церкви.

Ткачов додав, що відвідувачі клубів перебувають нібито "у чудовій фізичній формі" та "проводять цілі ночі, засовуючи у труси дівчатам, які танцюють навколо жердини, грошові купюри", отже їх треба мобілізувати.

Своєю чергою, Олександр Невзоров, коментуючи висловлювання Ткачова, зазначив:

"Піп, як і годиться попу, феноменально дурний. Він не розуміє, що режиму байдуже, ким саме годувати війну".

Невзоров підкреслив, поки режим Путіна, відправляючи російських громадян на фронт, "вирізає м'ясо" головним чином із далеких регіонів, глухих містечок і сіл. Але якщо диктатор дозволить командуванню ЗС РФ чіпати жителів столиці, особливо тих, хто захищений зв'язками та розважається у клубах, це може бути дуже небезпечно.

"Зрозуміло, і випещену столичну плоть згодом доведеться кинути у пащу "спецоперації", але... передостанньою чергою", - підкреслює експерт, додаючи, що дешеве "м'ясо" у Росії поступово закінчується, тому кормом для війни цілком можуть послужити ченці з 455 російських монастирів, а також звичайні "білі" попи й інші церковні прислужники, яких у Росії останніми роками розвелося до непристойності багато.

"Це ресурс соковитий і ще не освоєний. Їхні смерті не будуть такими помітними, як масова загибель столичної молоді, яка вся діти вертикалі", - резюмує Невзоров.

Раніше скандально відомий протоієрей РПЦ Андрій Ткачов, який закликав палити Україну "градами", отримав підозру від СБУ.

Також патріарх Кирило (справжнє прізвище Гундяєв), виступаючи перед камерами, помилився у по батькові Путіна, назвавши того "Васильовичем".

Автор: Александр Невзоров

Останні новини