21 серпня 2023, 07:30

Кремлівський політолог Марков: "Росія більше не велика держава"

Місячна станція "Луна-25" звалилася та розбилася на поверхні супутника Землі – катастрофа завдала відчутного удару по перспективах космосу РФ.

Кремлівський політолог Марков: "Росія більше не велика держава"

Наслідки катастрофи "Луны-25" величезні. Насамперед в очах світової спільноти Росія поставила під сумнів адекватність своїх претензій називатися "великою державою".

З таким аналізом останніх новин Роскосмосу виступив кремлівський політолог Сергій Марков.

"Що Росія була великою державою у минулому, ніхто не сперечається. Але чи велика держава Росія зараз? Росія стверджує, що так, і посилає війська на Україну, та запускає "Луну 25". А США та ЄС стверджують, що ні. Хто правий? Перемоги на Україні поки що немає. А "Луна 25" зазнає аварії", - прокоментував він.

За оцінюванням пропагандиста, Кремлю не вдасться ні підкорити космос, ні виграти в Україні, оскільки Росія живе не скромним сьогоденням, а фантазіями про велике минуле.

"А всі країни та люди хочуть дружити з сильними, які виграють, а не зі слабкими, які вічно виправдовуються з приводу своїх поразок. У цьому жорсткому погляді світової спільноти і є реальна російська трагедія "Луни-25"", - резюмував Марков.

Раніше повідомлялося, що 19 серпня на борту російської міжпланетної автоматичної станції "Луна-25" сталася "нештатна ситуація".

20 серпня Роскосмос визнав великі проблеми зі своєю станцією, яка повинна була приземлитися на Місяці. ЗМІ пишуть, що Путін програв космічну гонку, але вже не Сполученим Штатам, як раніше, а Індії.

Автор: Сеть

Останні новини