15 жовтня 2022, 10:29

У Путіна вирішили залишити Херсон і весь правий берег – Іван Яковіна

Найближчим часом російська армія буде змушена залишити правий берег Херсонської області.

У Путіна вирішили залишити Херсон і весь правий берег – Іван Яковіна

Херсон і весь правий берег області, ймовірно, вже незабаром буде звільнено від російської окупації. У Кремлі вирішили залишати цю ділянку фронту.

Таку думку у своєму блозі у YouTube висловив журналіст, військовий і політичний оглядач Іван Яковіна.

"Росія зараз, мабуть, або вже ухвалила рішення, або дуже серйозно розглядає варіант здачі правого берега Херсонської області, відведення своїх військ звідти. РФ хоче отримати за це щось від України. Отримає? Думаю, скоріше ні, ніж так. На серйозність намірів Росії скинути правий берег разом з Херсоном вказують репресії, що готуються проти цих турбоватників, убертурбопатріотів, мегафашистів і зникнення Гіркіна", - розповів Яковіна.

Він підкреслив, що російська армія не має ресурсів для утримання правого берега. У Кремлі це, мабуть, розуміють.

"Навіть невійськова людина, дивлячись на карту військових дій, розуміє, що правобережжя Херсонської області Росія втримати не зможе. Це просто нереально. Правий берег Херсонської області вони залишать у будь-якому випадку або як "жест доброї волі", або їх звідти просто виб'ють", – повідомив журналіст.

Він прогнозує перекидання військ, які сьогодні тримають правий берег Херсонщини, на ділянки фронту у Запорізькій і Луганській областях. Мета – зупинити контрнаступ ЗСУ.

"План Путіна, як я розумію, досить простий зараз: скоротити лінію фронту максимально, перезимувати, під час зимівлі навчити війська, відремонтувати техніку, модернізувати її, а навесні знову піти в атаку та спробувати захопити частину України, що залишилася", - констатував Яковіна.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що в окупантів на Херсонщині критичне становище: Z-воєнкор розповів, що потрібно для порятунку.

Ми також писали, що західні ЗМІ назвали несподівані терміни звільнення Херсону.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятись від авторської.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!


Автор: Иван Яковина

Останні новини