28 червня 2022, 12:29

"Тупі та жорстокі тварюки", – Казанський обурений заявою Міноборони РФ про удар по Кременчуку

Влада РФ спробувала виправдатися за удар по торговому центру у Кременчуці, проте брехню російських військових було швидко розкрито.

"Тупі та жорстокі тварюки", – Казанський обурений заявою Міноборони РФ про удар по Кременчуку

Міністерство оборони РФ фактично взяло на себе відповідальність за теракт у Кременчуці. Російська влада визнала, що завдала удару по місту, що торговий центр згорів через це, але заявила, нібито супермаркет, в якому загинули десятки людей, не функціонував.

Журналіст і блогер Денис Казанський у своєму телеграм-каналі зазначає, що заява російської влади є брехнею.

"Не розумію, на кого розрахована ця брехня? ТРЦ знаходився не у віддаленому селі, а у 200-тисячному місті, де всі чудово знали, що він працював, де у зниклих, загиблих і поранених є рідні та близькі, де працюють іноземні спостерігачі, журналісти з усього світу. Що будуть говорити ці людожери, що збожеволілі від крові, коли буде опубліковано список загиблих з конкретними іменами та прізвищами, коли почнуть ховати людей, убитих російською ракетою? Що все підлаштовано? Що все фейк? - пише Казанський.

За його словами, російська війна та спроби її виправдання підтверджують, що Росією керують інтелектуально неповноцінні та жорстокі військові злочинці.

"Які ж феноменально тупі та жорстокі худоби керують Росією. Просто незбагненно, що таке може відбуватися насправді, а не в якомусь пародійному кіно", - зазначив він.

До свого повідомлення Казанський прикріпив скріншот повідомлення Скабеєвої, яка опублікувала офіційну заяву російських військових про удар по Кременчуку.

Нагадаємо, напередодні по Кременчуку було завдано ударів ракетами "Х-22", які випустив бомбардувальник "Ту-22" з Калузької області.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Денис Казанский

Останні новини