6 марта 2024, 14:49

Встигніть забрати свій кешбек у березні із FOZZY та Mastercard®

​Отримувати знижки завжди приємно, а особливо якщо це кешбек!

Встигніть забрати свій кешбек у березні із FOZZY та Mastercard®

Мережа гіпермаркетів FOZZY спільно з Mastercard® дарує можливості для вигідного шопінгу. З 1 по 31 березня 2024 усі нові зареєстровані учасники програми лояльності FOZZY зможуть отримати 5% кешбеку з кожної покупки в гіпермаркеті та при замовленні товарів в інтернет-магазині. Учасниками можуть бути фізичні особи — громадяни України, яким на момент проведення Акції виповнилося 18 років.

Отримати кешбек зможуть покупці в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Рівному та Кременчуці. Ті, хто замовлятимуть доставку через Нову Пошту по Україні, також отримуватимуть кешбек. Дізнатися більш детально про акцію можна за посиланням fozzyshop.ua або на лінії підтримки за телефоном 0 800 300 168.

Програма лояльності від FOZZY — це завжди вигідно. Що більше ви робите покупок, то більше кешбеку отримуєте. Такі кошти можна використати для майбутніх покупок. Реєструйтеся з 1.03.2024 в мобільному застосунку FOZZY та крім кешбеку 5% з Mastercard® отримуйте додаткові переваги:

  • -можливість купувати товари за оптовими цінами
  • -регулярні знижки на різні групи товарів;
  • -персональні пропозиції;
  • -оформлення доставки покупок по всій Україні.

Мережа інтернет-гіпермаркетів FOZZY пропонує широкий вибір товарів, включно з продуктами, канцтоварами, гаджетами, що робить її зручною для шопінгу — клієнти можуть знайти все необхідне в одному місці.

Детальніше про умови: як це працює?

1. Щоб взяти участь в Акції, необхідно зареєструватись у програмі лояльності FOZZY через мобільний застосунок або на сайті fozzyshop.ua, оплатити товари та доставку (в разі здійснення покупки в інтернет-магазині) банківською карткою міжнародної платіжної системи Mastercard® в період Акції.

2. Для оплати необхідно використати фізичну банківську карту, Додаток FOZZY або токенізовану карту у платіжних системах Apple Pay та Google Pay.

3. При оплаті товарів в гіпермаркетах та інтернет-магазині FOZZY учасник отримує 5% кешбеку від загальної суми чека.

4. Обіцяні 5% кешбеку нараховуються за кожну покупку товарів протягом місяця з моменту реєстрації у програмі лояльності FOZZY. 5. Заміна нарахованого кешбеку грошовим еквівалентом або будь-яким іншим способом не допускається,знижки не підлягають обміну та поверненню.Слід розуміти, що усі учасники Акції отримують надходження у розмірі 5% від загальної суми чека кожної покупки та/або замовлення (за виключенням тютюнових виробів та подарункових сертифікатів) в мобільному застосунку FOZZY та особистому кабінеті на сайті магазину протягом однієї доби. Кешбек доступний до виведення після 14 днів з моменту місячного накопичення.

Важливо:

  • -Брати участь можуть лише користувачі, які зареєструвалися у програмі лояльності FOZZY в Акційний період під номером телефону, який не використовувався раніше в торговій мережі.
  • -Акція не діє для покупок, що були здійснені у фізичних магазинах без сканування мобільного застосунку FOZZY.


Час поповнити запаси вдома? Не зволікайте та ловіть вигідні пропозиції разом із FOZZY та Mastercard®!

Последние новости