23 января 2024, 15:47

Будівництво укриття в одеському дитсадку від «Південного»

​З 24 лютого 2022 року життя кожного українця змінилося — почалася війна.

Будівництво укриття в одеському дитсадку від «Південного»

З того часу ми живемо в надскладних умовах. В результаті вторгнення російської армії на частині території України ведуться бойові дії, а практично по всій країні є ризик ракетних обстрілів. Тисячі людей загинули, сотні тисяч втратили свої домівки, мільйони змушені проживати в інших країнах як біженці чи бути переселенцями на батьківщині. Тобто вщент зруйнований звичний уклад життя. Звісно війна вплинула на роботу закладів освіти, зокрема дитячих садочків. І хоч вона ще не закінчилась, важливо відновити те, що до початку російської агресії ми всі вважали буденним — відкрити дитячі садки, але зробити їх безпечними для перебування малечі. Тому основною вимогою для відновлення роботи освітнього закладу є наявність повноцінного бомбосховища.

Ювілейний радіомарафон «Південного»

Команда банку «Південний» не зволікала і зібрала майже 100 тис. грн на будівництво бомбосховища в дитячому садку. Це відбулося під час проведення благодійного радіомарафону, який був присвячений ювілею банку «Південний», бенефіціари якого — Родін Юрій і Марк Беккер, заснували його в 1993 році.

Подія відбувалася на хвилях корпоративної радіостанції Pivdenny FM, створеної спеціально з цієї нагоди. Вона об’єднала колег з усіх областей України. Звісно, 100 тис. грн недостатньо для будівництва повноцінного бомбосховища, тому надійний та стабільний банк помножив цю суму на 30. Зібраних 3 млн грн вистачить на зведення сучасного укриття, яке відповідає всім нормам безпеки.

До війни одеський дитсадок №10 відвідувало біля сотні дітей. Сьогодні він не працює, як і багато інших подібних закладів в місті. А відкриті садочки переповнені, тому не мають змоги прийняти більше дітей. Для батьків, які працюють, це справжня проблема. Тому введення в роботу ще одного садочку зі сховищем стане допомогою багатьом родинам. Банк вже замовив проєкт укриття, яке передбачає комфортне і безпечне знаходження дітей і педагогів під час тривог. Будівництво розпочнеться якнайшвидше.

Ця тема близька для співробітників «Південного». Оскільки багато хто з них має маленьких дітей. Окрім того, компанія підтримує проєкти соціальної відповідальності. Зокрема спрямувала 3 млн грн на освітні гранти дітям, які втратили родину через російську агресію.

Також банк уклав меморандум з КНУ ім. Шевченка, який націлений на довгострокову співпрацю з метою стійкого розвитку освіти в складний воєнний час і підвищення рівня підготовки майбутніх фахівців.

Банк «Південний», власник якого — Родін Юрій Олександрович і Беккер Марк Ісаакович — один з лідерів фінансової сфери країни. П’ять років поспіль він є системно важливим банком. Тридцять років компанія є надійним партнером для представників бізнесу і приватних клієнтів, пропонуючи вигідні умови взаємовідносин. На сайті Банку «Південний» можна ознайомитись з програмами і пропозиціями компанії, відгуками, рейтингами тощо.

Последние новости