14 ноября 2023, 18:01

Авто з США в період сезонного спаду цін. Зниження цін до 70% на аукціонах

З урахувнням всіх цих факторів, ціна на автомобілі з Америки може бути зниженною до 80% від ринкової ціни у звичайний період.

Авто з США в період сезонного спаду цін. Зниження цін до 70% на аукціонах

Сезонний спад на автомобілі з США починається з кінця листопаду і триває до лютого. В цей період найдоступніші ціни на всі марки та моделі авто, які можна придбати на аукціонах Копарт та Іншуренс. Причини спаду цін наводить експерт на ринку України з купівлі авто з Америки AmericanAvto

Чому відбувається сезонний спад цін?

  1. Закінчення податкового року для всіх страхових компаній. В цей період страхові компанії продають всі автомобілі на балансі з великим дисконтом, щоб не сплачувати податок за кожен автомобіль. З урахуванням кількості авто, які мають на балансі страхові компанії, іноді їх сягає до 5 млн авто і тому не принципово, з яким дисконтом продати авто, а головне продати її до податкової звітності. Це найголовніша причина у спаду цін, але є ще другорядні.
  2. Великий наплив авто на аукціону у зв'язку з осінньо-зимовим періодом і великою кількістью дтп.
  3. Високі продажі автомобілів з салону в цей період. Це більш доповнюючий фактор, але він мінімальну роль відіграє у продажі по Trade-In.

З урахувнням всіх цих факторів, ціна на автомобілі з Америки може бути зниженною до 80% від ринкової ціни у звичайний період. Якщо Ви бажаєте вигідно купити авто з США і доставити в Україну - скористайтеся каталогом авто з США з цінами "під ключ". Або телефонуйте +38 (068) 790-79-99

Последние новости