9 ноября 2023, 18:22

Meest Пошта – швидкий і надійний поштовий оператор в Україні

Meest Пошта – це швидкий і відповідальний поштовий оператор в Україні, що пропонує безліч переваг для користувачів.

Meest Пошта – швидкий і надійний поштовий оператор в Україні

Надійний та оптимальний за вартістю послуг поштовий сервіс завжди стане у пригоді. Meest Пошта – це швидкий і відповідальний поштовий оператор в Україні, що пропонує безліч переваг для користувачів. Широка мережа сервісу продовжує розвиватися й охоплює сьогодні більшість населених пунктів України.

Які можна отримати поштово-логістичні послуги від Meest Пошта?

Перелік послуг Meest Пошта – це великий список найпотрібніших і найзручніших у користуванні логістичних рішень. Першочергова послуга – доставка пакунків, посилок вагою до 30 кг. Усі відправлення, що мають більшу вагу, можна оформити як вантажне перевезення. Доставлення за вказаною адресою діє для міст, сіл і селищ на всій території України.

Звісно, сервіс пропонує й один із найзручніших видів доставлення посилок – кур'єром. Тобто отримати пральну машинку, генератор або телевізор можна безпосередньо під двері квартири, будинку чи офісу.

На сервісі «Міст Пошта» доступні будь-які комбінації точки відправлення та приймання. Наприклад, можна замовити надсилання з конкретної адреси будинку чи офісу до поштомата. Або ж прийти у відділення особисто та спрямувати посилку на склад логістичної компанії. Є змога паралельно оформити страховку.

Meest Пошта пропонує також додаткові послуги, з-поміж яких виділяється упакування посилок і користування автоматичними поштовими терміналами – поштоматами. Це зручна опція, особливо для невеликих за вагою та розмірами речей, документів. Отримати відправлення можна у зручний час, без відвідування відділення та замовлення кур'єрського доставлення.

Послуги Meest Пошта для фізичних осіб і бізнес-клієнтів: що пропонує сервіс?

Відправляти й отримувати посилки, габаритні вантажі й інші види відправлень за допомогою Meest Пошти можуть як приватні особи, без підприємницького статусу, так і юридичні компанії всіх форм власності. Сервіс пропонує такі типи відправлень:

  • -С2С – для приватних осіб, які не є підприємцями;
  • -B2B – для індивідуальних підприємців і зареєстрованих компаній;
  • -В2С – варіант, коли посилку надсилає підприємець або компанія, а отримує – приватна особа без підприємницького статусу.

Співпрацювати з Meest Поштою можуть як власники бізнесу, котрі надсилають замовлення своїм клієнтам, так і ті, хто хоче відправити своїм родичам речі чи документи, зробити подарунок. Сервіс пропонує вигідні умови абсолютно для всіх користувачів.

Последние новости