21 августа 2023, 18:20

MacBook Pro M2 vs MacBook Pro M1: фахівці iSpace.ua розповіли про головні особливості популярних лептопів

Фахівці мережі магазинів iSpace.ua розповіли, у чому схожі та чим відрізняються ці макбуки, а також яку модель вибрати у 2023 році.

MacBook Pro M2 vs MacBook Pro M1: фахівці iSpace.ua розповіли про головні особливості популярних лептопів

Робочий ноутбук повинен бути здатний впоратися з найвагомішими програмами, максимально швидко відповідати на команди та досить довго тримати заряд. Це базові вимоги. Найбільше їм відповідають лептопи останніх поколінь від Apple — MacBook Pro M2 та MacBook Pro M1.

Фахівці мережі магазинів iSpace.ua розповіли, у чому схожі та чим відрізняються ці макбуки, а також яку модель вибрати у 2023 році.

Що спільного

На заміну MacBook Pro M1 прийшов 16-дюймовий MacBook Pro M2 16 на чіпі нового покоління М2 Про. Основні зміни торкнулися саме “начинки”, тоді як зовнішні параметри практично ідентичні.

Кольорова палітра двох поколінь не змінювалася — сріблястий та сірий космос. Параметри також залишилися без змін, тому чохли та накладки MacBook Pro M1 підійдуть і MacBook Pro M2. Товщина обох пристроїв становить 16,8 мм, ширина — 355,7 мм.

Обидва лептопи оснащені сканером відбитків пальців. За звук відповідає система з шести динаміків, підтримується просторове звучання та Dolby Atmos. Все це створює насичений та чіткий звук, що дозволяє навіть не користуватися додатковими пристроями для комфортного прослуховування фільмів чи розмов на робочих розмовах.

Відмінності лептопів

Лептопи нового покоління відрізняються насамперед часом автономної роботи. Тепер він становить до 22 годин перегляду фільмів та 15 годин користування інтернетом. Це найтриваліший термін служби серед макбуків.

Apple представила дві модифікації чіпа М2 Про. В одній 10 обчислювальних ядер, з них 6 продуктивних та 4 енергоефективних та 16-ядерний графічний блок, який прискорений на 40%. У другій модифікації 19 ядер з 8 продуктивними ядрами. Приріст продуктивності М2 про становить 20%-30% порівняно з попереднім поколінням. Також є окремий медіапроцесор, який дозволяє працювати з усіма сучасними програмами відео.

Детальніше дізнатися про всі особливості техніки Apple можна на сайті офіційного представника бренду в Україні https://ispace.ua/. У каталозі магазину представлений повний асортимент комп’ютерів Mac, айфонів та айпадів, годинників Apple Watch, бездротових навушників AirPods, а також всіх необхідних аксесуарів.

Про iSpace.ua

iSpace.ua - офіційний партнер компанії Apple в Україні зі статусом Apple Premium Reseller (APR). У магазині можна отримати безкоштовну консультацію, допомогу з налаштуванням та підбором аксесуарів.

Последние новости