20 января 2023, 15:32

English, please! 7 причин від Cambridge.ua чому корисно практикувати англійську на розмовних клубах

Вивчаєте англійську мову? Саме час починати спілкуватися!

English, please! 7 причин від Cambridge.ua чому корисно практикувати англійську на розмовних клубах

Для того, щоб розуміти та говорити іноземною, важлива практика, а не лише робота з підручником. Курси англійської мови допоможуть засвоїти граматичну та лексичну базу, а ось, аби покращити свої розмовні навички, лише відвідування занять буде недостатньо. 

Ефективним способом заговорити “живою” англійською є розмовні клуби. Цей популярний формат стане репетицією реальних життєвих обставин без викладача поряд. 

Speaking clubs мають значні переваги: 

 

  1. Неформальна атмосфера

Порівняно зі стандартними уроками, під час бесіди студенти відчувають себе вільно, нарівні зі співрозмовниками.

  1. Різні формати комунікації 

Учасники розмовного клубу обговорюють різноманітні теми, влаштовують дебати, обмінюються думками, влаштовують самопрезентацію та висловлюють свої ідеї. Люди можуть працювати у команді або відстоювати власну думку. Таке різноманіття мотивує студентів брати участь у клубах повторно. 

  1. Поповнення лексики 

Speaking clubs дозволяють учасникам поповнювати свій лексичний запас з різних тем:  сім’я, хобі, робота, кулінарія, особисті амбіції та соціальні проблеми. Знаючи типову лексику для різних життєвих обставин, ви не розгубитеся, якщо доведеться заговорити англійською. Наприклад, дізнайтеся кілька практичних фраз для майбутніх подорожей.

  1. Спосіб позбутися психологічних утисків

Розмовні клуби можуть здаватися для когось справжнім викликом через страх помилок або публічного виступу. Проте, під час таких активностей немає іспитів, оцінок та неправильних відповідей. Соромитися розмовляти не варто, адже мова не може бути абсолютно ідеальною!

  1. Можливість знайти цікаву спільноту

На speaking clubs можна зустріти своїх однодумців різного походження, віку та сфери діяльності, а також познайомитися з носіями мови!

  1. Розмовні клуби — це бюджетно 

Часто speaking clubs вільні для відвідування. Іноді вхідний квиток може коштувати символічну суму, однак, це вигідне співвідношення ціни та якості!

  1. Офлайн та онлайн формати

Крім зустрічей у реальному житті, сучасні технології дозволяють людям спілкуватися у розмовних клубах онлайн, що дуже зручно в часи, коли учасники перебувають у різних куточках земної кулі.

Перший Кембриджський освітній центр регулярно організовує розмовні клуби на актуальні теми у зручному форматі для кожного. Завітайте на один із них та переконайтеся особисто, що це дієвий метод тренування англійської!

Тож мерщій проходьте тест на рівень англійської, аби оцінити свої сили перед майбутніми дискусіями!

Последние новости