18 января 2023, 10:44

Коли з'явилися портсигари? Історія еволюції

Портсигар — один із аксесуарів-довгожителів. Сучасні сигарети в тому вигляді, як ми їх знаємо, почали масово виробляти в 1880-х роках після винаходу верстата.

Коли з'явилися портсигари? Історія еволюції

Незабаром портсигар став популярним способом стильного носіння та захисту цигарок. Перші моделі портсигар були дуже прості у виконанні, але згодом з'явилося набагато більше різновидів. І такі аксесуари стали найнадійнішими, і перетворилися на повсякденний аксесуар.

Популярність портсигарів зросла між 1920-ми та 1960-ми роками. Це був час, коли вони дійсно знайшли своє місце як функціональний сучасний аксесуар. Сьогодні портсигари менш популярні, але все ж таки знаходять своє застосування тільки у справжніх цінителів. Якщо ви є одним з них і хочете придбати такий аксесуар, то швидше вивчіть асортимент інтернет-магазину ДуДа. Тут представлений великий вибір портсигарів на будь-який смак, які відрізняються якістю виконання, матеріалами, дизайном. Впевнені, що ви знайдете щось для себе.

Навіщо потрібен портсигар?

З часом популярність портсигарів впала, але за останні роки культура відродилася і зараз попит на ці аксесуари починає зростати. Вони використовуються в різних культурах по всьому світу, і в першу чергу це пов'язано з їх практичністю. Основна функція портсигара – захистити ваші сигарети, що дуже важливо через високу вартість тютюну.

Це також служить зручним способом носити із собою сигарети чи самокрутки. У наш час люди використовують портсигари не тільки для цього, але ще й для перенесення грошей, посвідчень особи, кредитних карток і навіть телефонів! Коли ви поєднуєте всі ці переваги зі стилем та модою, легко зрозуміти, чому портсигари залишаються такими популярними та затребуваними.

Різновиди портсигарів

Асортимент представлений досить великою різноманітністю портсигарів і виготовляються вони у різних стилях та дизайнах. Нижче можна ознайомитися з основними відмінностями між портсигарами:

Портсигар книжка – класичний футляр для зберігання сигарет, недорогий та простий у використанні. Розкривається за принципом книги, сигарети фіксуються гумкою чи металевими затискачами

Портсигар у вигляді пачки сигарет – футляр для пачки сигарет часто помилково приймають за портсигар. Головна відмінність полягає в тому, що в (кейси) вміщують цілу пачку сигарет, тоді як портсигари містять окремі сигарети

Портсигар машинка для самокруток - розроблений для тих курців, які фабричним сигаретам віддають перевагу самокруткам. За допомогою цього практичного аксесуара не тільки згортати, а й зберігати в ньому готові самокрутки

Портсигар із запальничкою – зручна у всіх відношеннях модель. Вам не доведеться шукати зниклу запальничку - тепер вона завжди буде під рукою! Вони поділяються на два типи – газові та електронні

Автоматичний портсигар з викидом – головною його перевагою є кнопка, за допомогою якої можна не лише дістати сигарету однією рукою, а й прикурити її.

У суспільстві портсигари стали чудовим способом доповнити і захистити сигарети. Найкраще мати в колекції різні моделі, щоб пристосуватися до різних ситуацій. Є портсигари, які ідеально підходять для офіційних випадків та повсякденного використання. Мода, стиль, зручність та чудовий захист сигарет, безумовно роблять портсигари ідеальним сучасним аксесуаром.

Последние новости