5 июля 2022, 11:00

"Це питання декількох днів, до того, як рак задушить її". Війна за життя Ксенії, якій 5 років

Останній шанс Ксенії – це серія експериментальних та дорогих лікувань у медичному центрі в Ізраїлі.

"Це питання декількох днів, до того, як рак задушить її". Війна за життя Ксенії, якій 5 років

"Сьогодні вранці мою Ксенію підключили до апарату штучного дихання", написала нам мама 5-річної Ксенії, яка хворіє на рак типу нейробластома 4 ступеня – він вважається найбільш поширеним та тяжким з усіх, що існують.

Коли рак повернувся вдруге в тіло маленької Ксенії, він став більш агресивним та швидким.

Перші метастази з'явилися у порожнині матки, але дуже швидко пухлина розширилася до шлунків та легенів.

Коли лікування хіміотерапією не принесло користі для гальмування раку, лікарі в Україні підняли руки. У цій безвихідній ситуації Ксенія була переведена на штучне дихання.

Мама Ксенії розповідає: "Їй було так важко дихати, вона була вся фіолетова, так що навіть я зрозуміла, - немає вибору, окрім штучного дихання".

Я тримала її на руках, коли її підключали до апаратів, дивилася в її червоні очі, червоні від зусиль війни за кожне дихання.

В неї був жахливий страх в очах, вона не розуміла, чому це відбувається, чому вона раптом не може дихати. Чому в такий короткий час дівчинка, яка ходить до дитячого садку та грає, раптом почувається так погано.

"Я тримала її руку та обіцяла їй, що я зроблю все для того, щоб вона одужала. Я обіцяла їй, що буде добре. Обіцяла – незважаючи на те, що всередині я розбита від жаху. Розбита."

Останній шанс Ксенії – це серія експериментальних та дорогих лікувань у медичному центрі в Ізраїлі. Вартість цих лікувань величезна, та її батьки відкрили проект збору пожертвувань, для того, щоб врятувати її життя.Для пожертвувань кредитною карткою та ПайПал для врятування життя маленької Ксенії натисніть на лінк https://europe.n-halev.org/campaign/6278f3e9ea8840f8ce5b93f6?lang=uk&utm_source=www.dialog.ua&utm_medium=artical

Її мама пише: "Я тримаю мою Ксенію, яка підключена до апарату штучного дихання, та благаю. Врятуйте її для мене. Я обіцяла їй. Я обіцяла їй, що вона житиме. Кожного разу, коли я заходила додому, вона бігала до мене та обіймала мене. Вона щастя нашого життя. Я не пробачу собі, якщо я втрачу її через гроші. Будь ласка! Не дайте нам втратити нашу маленьку доньку!

Лінк на відео з Ксенією на Youtube 

Для пожертвувань кредитною карткою та ПайПал для врятування життя маленької Ксенії натисніть на лінк https://europe.n-halev.org/campaign/6278f3e9ea8840f8ce5b93f6?lang=uk&utm_source=www.dialog.ua&utm_medium=artical

Последние новости