11 января 2022, 15:52

«Нурофєн» для дітей: у яких випадках незамінний

Препарат «Нурофєн» у вигляді суспензії з апельсиновим смаком створений спеціально для дітей. Його можна приймати з 3-х місячного віку.

«Нурофєн» для дітей: у яких випадках незамінний

Склад

Обсяг суспензії дорівнює 150 мл.

Дозування лікарського речовини в 5 мл. – 100 мг. Допоміжні компоненти – це вода, консерванти, смакові добавки. Препарат не містить барвників. Зовні це сиропообразна біла рідина з приємним ароматом апельсина.

Переваги

Для своїх маленьких пацієнтів виробник намагався зробити застосування ліків максимально комфортним і безпечним:

1.Основна діюча речовина препарату називається ібупрофен, що успішно застосовується в педіатрії вже понад півстоліття. Ібупрофен відноситься до нестероїдних протизапальних засобів, він м'яко впливає на організм, забезпечуючи жарознижуючий і знеболюючий ефект.

2.Швидке всмоктування в організм. Вже протягом перших 15-20 хвилин після прийому настає полегшення больових відчуттів, знижується температура.

3.Рідка форма не тільки полегшує прийом препарату дітьми, але і робить цю процедуру приємною. Завдяки аромату і смаку апельсина малюки охоче і без капризів випивають потрібну кількість суспензії.

4.Відсутність цукру в «Нурофєні» дозволяє призначати його дітям, які страждають на цукровий діабет, ожиріння.

5.Нурофен дуже легко дозувати, тому що в комплекті з ним є мірний шприц. Їм роблять забір з флакона, а потім повільно вливають суспензію в рот малюку.

6.Дія ліки – до 8 годин, забезпечуючи на цей час не тільки добре самопочуття дитині, але і повноцінний відпочинок його мамі.

Сфера застосування

Прийом «Нурофєну» рекомендований для лікування:

Для того, щоб лікування «Нурофєном»https://apteka-ds.com.ua/product/nurofyen-dlya-ditey-apelsynovyy-smak-suspenziya-oralna-100-mh-5-ml-100-ml-1-flakon-005300 було ефективним і безпечним, необхідно дотримуватися наступних правил:

1.Не застосовувати препарат більше 3 днів. При порушенні цієї умови є ймовірність виникнення проблем з шлунково-кишковим трактом або складом крові.

2.Суворо дотримуватися дозування, зазначену в інструкції. Дозування розраховується виходячи з ваги дитини:

 • для немовлят 3-7мес. норма препарата складає 2,5 мл., він приймається не частіше 3-х разів за 24 години, при цьому вага дитини повинна перебувати в діапазоні 5-7,6 кг;
 • для маляток 6-12 міс. – це 2,5 мл., прийом ліків – 3-4 рази, обмеження для маси тіла становить 7,7-9 кг;
 • для малюків від 1 року до 3-х «Нурофєн» дозується по 5 мл. і вживається до 3-х разів на добу, вагові показники в даній категорії повинні варіюватися від 10 до 16 кг;
 • у віковому діапазоні 4-6 років – однократний прийом суспензії становить7,5 мл., засіб використовується не більше 3-х разів за 24 години, вага дітей не більше 17-20 кг .;
 • для дітей от7 до 9 років потрібна доза 10 мл. максимум 3 рази в день, маса тіла – 21-30кг;
 • для 10-12-літніх (31-40 кг) потрібно відміряти 15 мл. суспензії для триразового прийому на добу.
 • 3. Повторювати прийом ліків через певні інтервали часу –це 6-8 годин.

  4. Скасувати прийом препарату при появі ознак алергії – свербежу, почервонінні обличчя і тіла, появи висипу, задишки, набряку слизових оболонок.


  Протипоказання і побічні реакції


  Застосування протипоказане при:

  Небажані явища після прийому препарату виникають при самостійному збільшенні дози і недотриманні інтервалів. Нездужання у таких випадках виражається в появі нудоти, болі в області шлунку, одноразової блювоти. Для зниження ризику появи побічних реакцій рекомендується пити «Нурофєн» після їжі.

 • алергічній схильності;
 • схильності до кровотеч;
 • виразках в травному тракті;
 • серйозних ниркових, печінкових або серцевих хворобах.
 • Последние новости