7 октября 2021, 18:18

Стіл у дитячу кімнату: рекомендації для вдалого вибору

Відповідальні батьки намагаються створити дітям найкращі умови для гармонійного розвитку.

Стіл у дитячу кімнату: рекомендації для вдалого вибору

У багатьох випадках стіл призначений для школяра. За ним дитина буде готувати домашні завдання. Тому надзвичайно важливо підібрати бездоганний варіант. Адже якість цього різновиду меблів впливає на здоров'я та рівень комфорту.

Розміри

Параметри мають ідеально відповідати віку та особливостям тілобудови. Якщо розміри неправильні, дитина буде сидіти в неправильній позі. Це призведе до розвитку захворювань спини.

Якщо столи масового виробництва не підходять для вашої дитини, вдала альтернатива — виготовлення меблів під замовлення. Майстер зможе бездоганно підібрати потрібні розміри. Стіл характеризується порівняно простою конструкцією. Його виготовлення за індивідуальними розмірами не стане обтяжливим для сімейного бюджету.

Матеріали

Важлива екологічність. Найкращий варіант — натуральна деревина. Можна придбати стіл із ДСП та МДФ. Під час вибору ретельно перевіряйте сертифікати. Переконайтеся, що вміст формальдегідних смол в ДСП та МДФ не перевищує допустиму норму (класи E0 і Е1).

Цих стандартів треба дотримуватися усім виробникам матеріалів в Україні. Якщо бажаєте здійснити вдалу покупку, скористайтеся можливістю замовити виготовлення меблів на Віяр Базар. Досвідчений та відповідальний майстер порекомендує матеріали, що відповідають екологічним стандартам.

Сам факт виготовлення стільниці з натуральної деревини не гарантує безпеку. Під час обробки сировини використовуються хімічні речовини для захисту від негативних впливів. Стільниця покривається лаком чи фарбою. Переконайтеся, що ці речовини не шкідливі для здоров'я.

Різновид

Комплектація, особливості конструкції забезпечують зручність користування та функціональність меблів. Розповсюджена проблема — нестача вільного простору в дитячій кімнаті. Класичні столи та парти займають багато місця.

Експерти радять розглянути сучасні конструкції. Вдалим рішенням стане стіл-трансформер. Високий попит мають комплекти меблів для дитячої кімнати. В них стіл входить до компактного і багатофункційного гарнітура з шафок, книжкових полиць, ліжка, розташованого зверху. Якщо вам важливо підібрати комплект за індивідуальними розмірами, найкращий варіант — виготовлення меблів на замовлення у Києві та інших містах. Майстер проведе виміри приміщення і збере гарнітур з урахуванням ваших побажань.

Чому експерти радять замовляти меблі на Viyar Bazar

Портал пропонує найкращі умови для пошуку кваліфікованих майстрів онлайн в Україні. Тут можна перевірити досвід мебляра, рівень його кваліфікації. До послуг замовників портфоліо з виконаними проектами та відгуками клієнтів.

Viyar Bazar пропонує зручні інструменти для вибору меблів та оформлення замовлення. Багато схвальних відгуків отримує сервіс розрахунку ціни з урахуванням особливостей конструкції та матеріалів. Після реєстрації на сайті можна розмістити замовлення і знайти найкращого виконавця для роботи.

Последние новости