Збираємося до нової школи: що повинно бути у кабінетах для першокласників

Облаштування кабінету першокласників НУШ потребує особливої уваги. Яке обладнання для нього слід придбати?
Збираємося до нової школи: що повинно бути у кабінетах для першокласників
Збираємося до нової школи: що повинно бути у кабінетах для першокласників

Правила Нової української школи диктують великі зміни щодо підготовки до нового навчального року та значну модернізацію самого навчального процесу. Зокрема, потрібно придбати новітнє обладнання, яке допоможе першокласникам освоїтися у школі. Організація класу — важливий етап. Розставити парти, систематизувати матеріали, розвісити дошки та обладнання для нової школи потрібно ще до того, як пролунає перший дзвоник.

Наразі класні кімнати для першокласників перетворюються на спеціальні навчальні зони, які допомагають в ігровій формі дізнатися щось нове та звикнути до школи з першого дня навчання. НУШ – це нововведення, яке деякі батьки досі сприймають скептично, проте такі зміни потрібні вітчизняній навчальній системі вже давно.

Зонування в НУШ: особливості облаштування

Існує 7 зон, які повинні бути в класах НУШ:

 1. 1.Зона відкриттів. Така зона сприяє розвитку уяви дитини за допомогою іграшок, пазлів, книг, журналів, крафтових матеріалів.
 2. 2.Зона новин. Зараз навіть дитина повинна вміти відрізнити фейкові новини від правдивих, тому в такій зоні вчителі розповідатимуть про медійну грамотність. А також привчатимуть дітлахів керувати календарем, запланованими проектами, заходами, святами.
 3. 3.Зона матеріалів. Така зона створена для підготовки до роботи. Зазвичай, тут знаходяться маркери, ручки, різнокольоровий та білий папір, картон та інше.
 4. 4.Комунікативна зона. Діти повинні вміти спілкуватись, і саме в цій зоні вони зможуть бешкетувати, гратися, розмовляти з однокласниками, вчителями, вчитися дискутувати.
 5. 5.Зона тиші. В першому класі без неї нікуди, оскільки дітям незвично знаходитися серед 20-ти, а то й більше однокласників. У цій зоні кожен має місце для самостійного виконання завдань або відпочинку.
 6. 6.Тематична зона. В ній повинні знаходитися інструменти, книги, ігри та все те, що стосується навчальних предметів.
 7. 7.Зона вчителя. Це маленька «оаза», де вчитель може займатися своїми справами чи відпочити.

Де придбати якісне обладнання для нової школи

Для оформлення класної кімнати у початковій школі обов’язково потрібні такі елементи:

 • -меблі для Нової української школи;
 • -мовно-літературні книжки;
 • -обладнання для технологічної галузі знань;
 • -предмети для вивчення іншомовних предметів;
 • -обладнання для природничої ОГ;
 • -навчальні елементи з математичної галузі;
 • -STEM;
 • -додаткове обладнання;
 • -технічне обладнання.

Купити обладнання для 1 класу за вигідними цінами можна в каталозі https://b-pro.com.ua/katalog/pochatkova-shkola. Постачальник гарантує високу якість обладнання та наявність усіх необхідних сертифікатів. Телефонуйте (044) 353-33-77, спеціалісти компанії B-Pro допоможуть вам обрати найкращий варіант із широкого асортименту продукції!

Присоединяйтесь к нам в Facebook, ВКонтакте, Twitter, Telegram . Будьте в курсе последних новостей.
Загрузка...
Загрузка...
КАРТИНА ДНЯ
Все новости »
Загрузка...