19 ноября 2022, 08:15

Російський трофейний шеврон спалили у центрі Києва

Незвичайний перфоманс відбувся 18 листопада на благодійному аукціоні, організованому фондом Орести Бріт "Bon".

Російський трофейний шеврон спалили у центрі Києва

Як нам вдалося дізнатися, покупцем лоту став експерт криптосектору України та відомий благодійник Сергій Сотніченко. Сам він і символічно знищив затрофеєний українськими військовими шеврон.

Відео перфомансу на своїй сторінці опублікував фонд "Bon".

Сергій Сотніченко активно протистоїть російській владі ще з 2014 року. Він виступав проти окупації рідного Криму, за що був внесений до так званого "розстрільного списку" Кремля. Ще з початку війни на Сході України Сергій займався громадською та професійною діяльністю у сфері протидії фінансуванню квазіформувань Л/ДНР, брав участь у деаномізації та розкритті фінансових потоків рф та ідентифікації осіб, пов'язаних із спецслужбами росії. А з моменту розгортання повномасштабного наступу російських військ на Україну, взяв до рук автомат і добровольцем захищав Київщину від окупантів.

"Всі чоловіки, які брали участь в захисті України, виступають за тотальне знищення осіб, що були в лавах російської армії на території Київської області, які влаштували різанину в Бучі та Ірпені. Так воно і буде, не варто сумніватися. Доженемо скрізь, навіть через 10 років", - так Сергій висловив своє ставлення до російських окупантів, яке красномовно виразив спаленням трофейного шеврона.

А виручені на благодійному аукціоні кошти передадуть на потреби ЗСУ, аби наші воїни ще завзятіше гнали окупантів з України

Последние новости