"Шанси 50 на 50", – Туск після розмови з Зеленським назвав терміни, коли може вирішитися результат війни
Глава польського уряду Дональд Туск вважає, що президент США Дональд Трамп і ще кілька осіб мають можливість вплинути на хід війни в Україні.

Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск вважає, що у найближчі 100 днів може бути вирішено результат російсько-української війни. На його думку, "шанси на це 50 на 50".
Таку заяву керівник польського уряду зробив у розмові з журналістами у середу, коментуючи свою розмову із президентом України Володимиром Зеленським, передає The Guardian.
За словами Туска, завдання Польщі та союзників полягає у тому, щоб не допустити поразки України.
Говорячи про озвучені вище потенційні вирішальні терміни у війні, прем'єр Польщі заявив, що президент США Дональд Трамп і ще кілька осіб мають інструменти, за допомогою яких можна вплинути на результат війни.
Зокрема він згадав американського бізнесмена Ілона Маска.
"Важливе значення, наприклад, мають рішення Ілона Маска щодо Starlink й інші системи", – сказав глава польського уряду та додав, що результат війни вирішується не лише на політичному рівні.
Як відомо, напередодні Зеленський ы Туск провели зустріч у Любліні. За словами українського лідера, під час цих переговорів було порушено широке коло двосторонніх питань, у тому числі історичний діалог між Україною та Польщею.
Крім того, президент України поінформував польського прем'єра про виконану українською командою дипломатичну роботу у Вашингтоні.
Як раніше повідомляв Dialog.UA, Зеленський під час виступу на саміті ЄС у червні заявив, що Україна прагне завершити війну до кінця поточного року та розраховує на підтримку партнерів, у тому числі у питанні тиску на РФ.
У липні президент провів переговори зі спецпосланцями США Стівом Віткоффом і Джаредом Кушнером і підтвердив отримання нових пропозицій у рамках процесу, спрямованого на закінчення війни.
Останні новини
Вірменія може подати позов до арбітражного суду та вимагати від РФ $2 млрд на рік за ЮКЖД – Пашинян
15:12Генштаб ЗСУ підтвердив поразку НПЗ "Лукойл-Пермнафтооргсинтез" і полігону "Приморський Посад" на ТОТ
13:50Росії на тлі ударів ЗСУ по російській нафтовій сфері запропонували побудувати НПЗ на Сході Лівії
10:37Після масованої атаки РФ 30 липня Зеленський заявив про критичну нестачу в Україні ракет для ППО
10:21"Нехай відкриють ще хоч 2000 кримінальних справ", – Федоров заявив про продовження своєї боротьби
08:29