13 червня 2025, 11:05

Ізраїльська розвідка створила базу ударних дронів прямо біля столиці Ірану, після чого застосувала їх – ЗМІ

Безпілотників було активовано минулої ночі та запущено у напрямку пускових установок ракет класу "земля – земля" на військовій базі.

Ізраїльська розвідка створила базу ударних дронів прямо біля столиці Ірану, після чого застосувала їх – ЗМІ

Співробітники національної розвідувальної служби Ізраїлю Моссад обладнали базу БПЛА поблизу столиці Ірану Тегерану, а у ніч на 13 червня застосували їх у рамках своєї спецоперації, передає ТГ-канал "Україна 365" з посиланням на Al Jazeera.

Зазначається, що задовго до спеціальної операції Моссад за допомогою своєї агентури створив базу для дронів прямо під Тегераном. Минулої ночі ці БПЛА були активовані та запущені у напрямку пускових установок ракет класу "земля - земля".

Джерела видання в ізраїльських спецслужбах стверджують, що агенти Моссад контрабандою ввозили зброю до Ірану перед ізраїльськими авіаударами, під час яких було насамперед ліквідовано системи ППО Ірану.

В останні місяці велика кількість спеціалізованої зброї, переправленої до Ірану, була заздалегідь розміщена у стратегічних точках по всій країні й у ході військової операції застосовувалась для ураження критично важливих об'єктів інфраструктури Ірану.

Нагадаємо, Dialog.UA писав, що в Ірані підтвердили знищення ядерного реактора у Нетензі після ударів ВПС Ізраїлю.

Як повідомлялося, сьогодні, 13 червня, Іран випустив у бік Ізраїлю до 100 дронів-камікадзе.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини