Росія висунула "нереальну" умову українській делегації у Стамбулі – Reuters
Як заявило агентству Reuters джерело в українських дипломатичних колах, вимоги Росії "нереалістичні".

Під час переговорів у Стамбулі російська делегація вимагала від України для припинення вогню вивести військ із частково окупованих Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей, які були внесені до Конституції РФ.
Про це повідомляє Reuters з посиланням на джерело в українських дипломатичних колах, назвавши такі вимоги неприйнятними, як інші "нестандартні" умови, висунуті росіянами.
Делегація України запропонувала повне припинення вогню щонайменше на 30 днів, обмін полоненими у форматі всіх на всіх і вимагала повернення всіх депортованих до Росії українських дітей. Росіяни відмовилися від тимчасового перемир'я.
Зазначається, що російська делегація після переговорів, які тривали близько двох годин, має намір одразу вирушити до аеропорту та вилетіти до Москви.
Раніше Dialog.UA повідомляв, що готовність Росії та України до переговорів відкрила нове вікно можливостей, зазначив у вступному слові міністр закордонних справ Туреччини Хакан Фідан.
Також міністр оборони України Рустем Умеров після зустрічі з представниками США, Великобританії, ФРН і Франції у Стамбулі зробив заяву, що Україна готова до повного припинення вогню та до прямих переговорів на найвищому рівні з країною-агресором Російською Федерацією.
Останні новини
Пєсков був приголомшений після незручного питання від пропагандиста Зарубіна про атаки на Москву
22:51
Каспаров назвав "бенефіціара війни", який може знести путінський режим через провал на фронті
Зеленський: війна повертається до "рідної гавані", це сигнал – не треба зв'язуватися з Україною
20:30ЗСУ системно руйнують міфи Кремля: атака у Каспійська розкрила слабкість корабельної ППО Росії
19:11