21 червня 2024, 12:58

Орбан зробив резонансну заяву щодо військової місії НАТО в Україні: "Машиніста вже не вмовити..."

За словами Орбана, він згоден не блокувати відправлення військових НАТО в Україну, але з умовою, що Угорщина не візьме у цьому участі.

Орбан зробив резонансну заяву щодо військової місії НАТО в Україні: "Машиніста вже не вмовити..."

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, якому багато політиків і журналістів небезпідставно дорікають у лояльності до режиму російського диктатора Володимира Путіна, заявив, що НАТО все ж таки проводитиме військову місію в Україні, але Будапешт у ній не братиме абсолютно ніякої участі, інформує радіо Kossuth.

"Європейський поїзд їде у бік війни. Машиніста вже не вмовити... Але якщо наш уряд підтримав народ на виборах до Європарламенту, я можу натиснути стоп-кран, поїзд зупиниться, й угорці зможуть зійти з нього", - заявив Орбан, вдаючи з себе такого собі "миротворця", але водночас забуваючи зазначити, що війну цю розв'язала не Європа, а його "друг" Путін, який ухвалив рішення вдертися в Україну й окупувати її території.

Крім того, Орбан заявив, що тепер, мовляв, "зупинити поїзд" зможе тільки Трамп, якщо він повернеться у Білий дім.

"Якщо вдало складуться зірки, то вдасться переконати машиніста та далі не поїде ніхто...

Мінімальної мети ми досягли, я домовився з генеральним секретарем НАТО, Угорщина зійде з поїзда. У НАТО буде військова місія в Україні, але Угорщина не візьме у ній участі ні зброєю, ні грошима, ні військовими", - додав він.

Зазначимо, через таких горе-миротворців, як Орбан, які отримують вигоду одночасно від торгівлі і з Росією, і з Заходом, у нас у Європі і триває вже 10 років війна в Україні, що переросла у 2022 році у повномасштабну. Саме завдяки Орбану та іже з ним диктатор Путін відчуває свою безкарність і відмовляється припинити кровопролитну війну та вивести свої війська з території України (а також Грузії та Молдови).

Нагадаємо, у НАТО готові збільшити військову підтримку України після того, як Угорщина більше не буде ветувати плани Альянсу.

Раніше генсек НАТО Єнс Столтенберг розповів про згоду Орбана не блокувати колективну військову допомогу НАТО Україні. При цьому сама Угорщина не братиме участі у постачанні зброї.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини