18 червня 2024, 09:42

У США відреагували на "мирний план" Путіна щодо війни в Україні: "Суперечать Статуту ООН і здоровому глузду"

Американська сторона зазначає, що Росія та її верховна влада не готові до будь-яких "серйозних, сумлінних розмов".

У США відреагували на "мирний план" Путіна щодо війни в Україні: "Суперечать Статуту ООН і здоровому глузду"

Офіційний Вашингтон відреагував на так званий "мирний план" російського президента-узурпатора Володимира Путіна щодо війни в Україні, а також на умови, які загарбник висунув Києву, передає Діалог.UA.

Речник Державного департаменту США Метью Міллер піддав критиці вимоги Путіна щодо того, що українська армія має "вийти" із Запоріжжя та Херсону та відмовитися від усіх своїх суверенних територій, окупованих ЗС РФ. Представник американського дипвідомства відзначив неготовність Росії до серйозних дискусій про мир в Україні.

"Жодна відповідальна країна не може сказати, що це є розумною основою для миру. Це суперечить Статуту ООН, елементарній моралі та здоровому глузду", - зазначив Міллер.

Крім того, спікер американського зовнішньополітичного відомства назвав нещодавню заяву Путіна щодо війни в Україні "черговою максималістською заявою".

"РФ не готова до будь-яких серйозних, сумлінних розмов, а її дії роблять це особливо очевидним, оскільки вона продовжує свої бомбардування критичної інфраструктури України, погрожує кораблям у Чорному морі та примусово переселяє десятки тисяч українських дітей", - наголосив він.

Нагадаємо, російський диктатор Володимир Путін як умову для початку мирних переговорів зажадав від України виведення військ із Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей, а також відмови Києва від намірів вступити до НАТО.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини