13 червня 2024, 13:53

"Рамштайн – 23": у Контактній групі з військової допомоги Україні відбулося поповнення

До формату "Рамштайн" приєдналася Аргентина, очільник Міноборони США Остін озвучив втрати росіян і оголосив про постачання Україні нових озброєнь.

"Рамштайн – 23": у Контактній групі з військової допомоги Україні відбулося поповнення

13 червня у штаб-квартирі НАТО у Брюсселі відбувається 23-є засідання Контактної групи з питань військової допомоги Україні у форматі "Рамштайн".

Як повідомив міністр оборони США Ллойд Остін, який головує на зустрічі, до групи підтримки України, що охоплює близько 50 країн, сьогодні приєдналася Аргентина.

"Я вітаю зусилля Аргентини як нового члена Контактної групи. Вітаю вас тут сьогодні з нами", - сказав Остін, звертаючись до міністра оборони латиноамериканської країни Луїса Петрі.

Зазначимо, що Аргентина почала активніше підтримувати Україну з обранням нового президента Хав'єра Мілея, який відмовився приєднатися до організації БРІКС, куди входить РФ.

На початку зустрічі "Рамштайн - 23", на якій присутній міністр оборони України Рустем Умеров, глава Пентагону Ллойд Остін також повідомив, що члени контактної групи з початку повномасштабного вторгнення надали військову підтримку Києву на 98 мільйонів доларів. Він також оголосив про новий пакет допомоги для України від США, до якого увійдуть ракети для ППО, техніка, артилерія та боєприпаси.

Крім того, Остін заявив, що РФ більш ніж за два роки повномасштабної війни втратила вбитими та пораненими щонайменше 350 тисяч солдатів.

Нагадаємо, уряд Аргентини планує передати Україні палубні штурмовики Super Etendard, здатні нести протикорабельні ракети.

Автор: Михаил Бутко

Останні новини