13 червня 2024, 07:31

У вибори президента США збирається втрутитися не тільки Росія – Bloomberg

Кремль намагатиметься вплинути на вибори президента США за допомогою ШІ.

У вибори президента США збирається втрутитися не тільки Росія – Bloomberg

Багато противників США, включно з РФ, хочуть хоч якось вплинути на вибори у країні. Для цієї мети вони готові задіяти як наймані комерційні компанії, так і ШІ.

При цьому найреальніша загроза буде виходити знову від Кремля, інформує агентство Bloomberg.

Кремль збирається досягти однієї мети: підірвати здатність Вашингтону та далі надавати військову допомогу Україні. Також у РФ хочуть підірвати довіру до демократичних інститутів і до самих США.

Не виключено, що Кремль спробує скористатися соціальними розбіжностями у США, включно з активістами, які виступають за підтримку палестинців, а не Ізраїлю у конфлікті у секторі Газа.

Іран спробує також втрутитися у вибори США, сіючи внутрішню ворожнечу та заохочуючи насильство. А ось Китай має більш обережну позицію, оскільки побоюється відповідної реакції з боку Вашингтона.

Центр по боротьбі з іноземним згубним впливом заявив, що також протистоятиме загрозі втручання у вибори президента США. Вони аналізуватимуть ситуацію щодо самих ЗМІ: чи здаються вони штучно, чи ними маніпулюють іноземні агенти.

Центр інформуватиме розвідку щодо можливого втручання у вибори іноземних держав.

Ще у жовтні 2020 року Центр попередив про те, що РФ та Іран отримали інформацію про реєстрацію виборців у США, а це означає, що спроба втручання у вибори буде. Іран нібито від імені правого угруповання "Горді хлопці" розсилає виборцям електронні листи з погрозами.

Тим часом Ляєн готова створити в ЄП проукраїнську та проєвропейську групу.

Нагадаємо, Макрон вирішив розпустити парламент Франції після того, як його партія програла вибори в ЄП.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини