29 травня 2024, 14:29

Група генералів НАТО виступила з відкритим листом через Україну – ЗМІ

Кожен пункт листа повною мірою відображає потреби України у протистоянні з РФ, і як завершальний акорд –гарантії вступу до НАТО.

Група генералів НАТО виступила з відкритим листом через Україну – ЗМІ

Група відставних високопоставлених генералів НАТО порушила запланований раніше порядок денний напередодні 75-ї річниці Північноатлантичного альянсу та звернулася з відкритим листом із закликом щодо зняття обмежень на зброю, яку передають Україні, надати озброєння, що забезпечить технологічну перевагу над Росією, забезпечити своєчасне постачання всієї необхідної номенклатури.

Про це пише військовий експерт Олександр Коваленко.

Фактично кожен пункт, що описується у листі, повною мірою відображає потреби України у непростому протистоянні з російськими окупантами, та як завершальний акорд - гарантії вступу до НАТО.

"Можна довго говорити про те, наскільки такий лист вчасний і краще пізно, ніж ніколи, але скажу так: він вкрай доречний у нинішній ситуації, коли актуальною є дискусія щодо надання Україні права нанесення ударів по території Росії. Сама по собі дискусія вже вказує на те, що пацифізм і толерантність, обережність і безхребетність відходять на задній план. Популярні теми рішучого характеру", - підкреслює він.

Коваленко зазначив, що ми "не живемо за часів Рональда Рейгана та Маргарет Тетчер", коли питання з ліквідацією загроз вирішували оперативно та безкомпромісно, а й пацифізм, що вирощується десятиліттями у Європі та загалом Західному політикумі, довів свою життєздатність.

"Час змінювати вектори", - зазначив він.

Тим часом ПА НАТО заявила, що Україні потрібно дозволити бити по території РФ західною зброєю.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини