20 травня 2024, 09:17

В авіакатастрофі загинув не тільки Раїсі, а й інші перші особи Ірану – ЗМІ

Президент Ірану Сейид Ибрахим Раиси, глава МЗС, губернатор провінції Східний Азербайджан, аятола Тебріз і ще кілька людей загинули внаслідок аварії вертольота.

В авіакатастрофі загинув не тільки Раїсі, а й інші перші особи Ірану – ЗМІ

Сьогодні, 20 травня, офіційно у Тегерані визнали факт загибелі президента країни Раїсі внаслідок аварії вертольота за 30 км від кордону з Азербайджаном.

Тільки сьогодні турецькому безпілотнику вдалося обчислити місце аварії вертольота, а через деякий час на місце падіння прибула і група рятувальників, інформує ресурс Mehr news agency.

Пізніше й сама влада Ірану визнала факт загибелі Раїсі, глави МЗС Аміра-Абдоллахіана, губернатора Східного Азербайджану Рахматі, аятоли Але-Хашем і ще одного представника Східного Азербайджану.

Через погані погодні умови гелікоптер врізався у схил гори. Унаслідок пожежі від нього залишилася цілою тільки частина хвоста.

Варто нагадати, що Іран активно підтримує РФ у війні проти України, поставляючи як дрони-камікадзе, так і боєприпаси.

Іран у квітні 2024 року здійснив масований обстріл Ізраїлю за допомогою дронів-камікадзе та ракет. Не виключено, що це карма, вважають користувачі Мережі.

Тепер протягом 50 днів влада Ірану має провести нові вибори президента країни. Поки що невідомо, хто ж претендуватиме на цю посаду, оскільки 2021 року Хаменеї вдалося насилу знайти кандидата, яким би можна було легко керувати.

Нагадаємо, рятувальники не сумніваються, що гелікоптер із президентом Ірану врізався в скелю.
Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини