17 травня 2024, 15:15

Замах на Фіцо: у Словаччині заявили, що прем'єра більше не оперуватимуть

Президент Петер Пеллегріні сказав, що достеменно не знає, як розвиватиметься стан Роберта Фіцо та чи буде він поліпшуватися.

Замах на Фіцо: у Словаччині заявили, що прем'єра більше не оперуватимуть

Президент Словаччини Петер Пеллегріні у коментарі кореспондентам сказав, що лікарі більше не планують проводити операції пораненому прем'єр-міністру Роберту Фіцо, на якого, як відомо, нещодавно стався замах, інформує Pravda.

За словами Пеллегріні, 20 травня відбудеться спеціальне засідання лікарського консиліуму, лікарі ухвалять рішення з питання транспортування пораненого прем'єра до Братислави, як наголошується, "ближче до місця проживання".

Відомо, що зараз Роберт Фіцо лежить у лікарні міста Банська-Бістриця.

"Попереду у прем'єр-міністра Фіцо критичні години та дні, щоб змиритися з усім тим, що може спіткати його після важкої операції, або з тим, що може бути попереду", - наголосив президент Пеллегріні.

Нагадаємо, нападник кілька разів вистрілив у Фіцо, коли прем'єр вийшов до громадськості після виїзного засідання уряду.

До речі, на офіційній сторінці Фіцо у Facebook з'явилося повідомлення, в якому йдеться про те, що прем'єр перебуває у важкому стані, "наступні години будуть вирішальними".

Як повідомлялося раніше, у клініці, де проводили операцію Фіцо після замаху на нього, повідомили, що його стан стабілізувався, але при цьому залишається дуже важким.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини