23 квітня 2024, 11:07

Прем'єр Вірменії Пашинян відповів на запитання, чи збирається тепер воювати за Нагірний Карабах

Вірменський лідер Нікол Пашинян заявив, що його країна не збирається починати нову війну за Нагірний Карабах.

Прем'єр Вірменії Пашинян відповів на запитання, чи збирається тепер воювати за Нагірний Карабах

Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян, відповідаючи на запитання представників преси щодо подальшого розвитку подій у зоні багаторічного військового конфлікту на Кавказі, заявив, що його держава не має наміру розпочинати нову війну за Нагірний Карабах і намагатися його відвойовувати в Азербайджану, передає News.am.

Глава вірменського уряду акцентував особливу увагу на тому, що в офіційного Єревана немає абсолютно жодних амбіцій і претензій на території за межами міжнародно визнаних кордонів.

Водночас Пашинян нагадав, що азербайджанські військові, ведучи бойові дії за Нагірний Карабах, захопили частину суверенної вірменської території, та поставив питання про її повернення.

До речі, минулого тижня представники Вірменії та Азербайджану оголосили про попереднє узгодження делімітації кордонів біля 8 прикордонних сіл.

"Ми сподіваємося, що територіальну цілісність Вірменії буде відновлено у процесі демаркації", - наголосив Нікол Пашинян.

Нагадаємо, Азербайджан провів операцію "Відплата" та вимагає повної демілітаризації Карабаху у тій зоні, де перебувають російські військові.

Також ми писали, що ракетно-бомбові удари азербайджанської авіації та ультиматум Баку про демілітаризацію спричинили переполох у розташуванні російських "миротворців" у Карабасі.

Водночас прессекретар Путіна Пєсков підтвердив інформацію, раніше поширену в азербайджанських ЗМІ, про виведення "миротворців" РФ із Карабаху.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини