19 квітня 2024, 11:12

Туреччина піднесла неприємний "сюрприз" Росії: жителів країни-агресора не випускають в Америку через Стамбул

Турецька сторона масово завертає росіян назад, забороняючи їм виліт через свої аеропорти.

Туреччина піднесла неприємний "сюрприз" Росії: жителів країни-агресора не випускають в Америку через Стамбул

Анкара підносить вельми неприємний "сюрприз" Російській Федерації: жителів країни-агресора не пропускають через Стамбул, навіть незважаючи на наявність віз. Стало відомо, що кількість росіян, яких не пустили до Латинської Америки з найбільшого міста Туреччини, за останні місяці вже перевищила 1000, передає Діалог.UA з посиланням на російські медіаресурси.

Росіяни пишуть скарги у ЗМІ та розповідають свої історії про те, як турки їх не випускають, що призводить до втрат коштів, витрачених на дорогу. Так, за інформацією російського пропагандистського ТГ-каналу SHOT, нещодавно турки "забанили" відразу 30 росіян.

Прокремлівське медіа публікує фото однієї з постраждалих громадянок РФ, москвички на ім'я Аліна: вона купила квитки Turkish Airlines, оформила візу, підготувала запрошення від подруги з Мексики та попрямувала туди через Туреччину (саме таким маршрутом, оскільки, як відомо, через європейські країни через санкції росіяни зробити цього не можуть).

Під час посадки на рейс у Стамбулі співробітники компанії Gozen Security перевірили документи росіянки та вказали їй на вихід, назвавши "небажаним" мандрівником. Вирішити питання так і не вийшло, довелося летіти назад у РФ, а така "недоподорож" обійшлася росіянці у 300 тисяч рублів.

Таким чином, ми бачимо, що, незважаючи на заяви кремлівської пропаганди про те, що санкції нібито "не працюють", на практиці ми бачимо протилежне. І навіть треті країни, на кшталт Туреччини, які не "банять" РФ за війну, розв'язану проти України, однаково показують громадянам "скрепної" держави, що тут їм не раді.

Нагадаємо, Китай і Туреччина піднесли неприємний "сюрприз" Росії, злякавшись загрози США.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини