18 квітня 2024, 09:03

Американська розвідка з'ясувала, що у Північної Кореї є біологічна зброя

Комуністична КНДР з набагато більшою ймовірністю застосує біологічну зброю, ніж ядерну.

Американська розвідка з'ясувала, що у Північної Кореї є біологічна зброя

Військова розвідка США встановила, що Північна Корея має біологічну зброю власної розробки, інформує The Sun з посиланням на джерела в американському відомстві та звіт Держдепартаменту.

З'ясувалося, що режим диктатора Кім Чен Ина має технічні можливості виробляти біологічні агенти для військових цілей, такі як бактерії, віруси та токсини. Пхеньян виробляє мікробні спреї та пристрої, що поширюють віспу, сибірську виразку й інші небезпечні захворювання.

У звіті американців, на який посилається видання The Sun, вказується, що Північна Корея на національному рівні розробила цілеспрямовану наступальну програму біологічної зброї.

"Пхеньян, імовірно, здатний застосувати отруйні речовини у розпилювачах і пристроях для впорскування", - підкреслюється у звіті Держдепартаменту США.

Водночас одразу кілька американських експертів стверджують, що біологічна зброя, над якою працюють у КНДР, може бути небезпечнішою за ядерну. Також вони зазначають, що режим Кіма з набагато більшою ймовірністю застосує свою біологічну зброю, ніж атомну.

Нагадаємо, представники Південної Кореї розповіли, скільки КНДР передала Росії боєприпасів.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини