18 квітня 2024, 07:50

У Тбілісі вже третій день тривають мітинги проти закону про "іноагентів": активісти вимагають зустрічі з Кобахідзе

Уже три дні у Тбілісі проходять акції протестів проти закону про "іноагентів".

У Тбілісі вже третій день тривають мітинги проти закону про "іноагентів": активісти вимагають зустрічі з Кобахідзе

У понеділок, 15 квітня, ввечері на вулиці Тбілісі вийшли активісти, які виступають проти закону про "іноагентів". Саме цього дня парламент Грузії почав розглядати скандальний законопроєкт.

Акції протестів продовжилися 16 і 17 квітня. Тоді ж і почалися перші затримання активістів, інформує ресурс "Новости-Грузия".

Учора парламент все ж проголосував за закон, незважаючи на думку президента країни та жителів Грузії. Того самого дня демонстранти почали вимагати зустрічі з прем'єр-міністром Грузії Іраклієм Кобахідзе.

Один з активістів Леван Цуцкірідзе заявив, що вони просто хочуть мирно та спокійно обговорити закон із прем'єр-міністром. Кобахідзе так і не з'явився перед мітингувальниками, натомість поліція знову почала розганяти людей.

Під час голосування за скандальний законопроєкт опозиція залишила залу, а правляча партія "Грузинська мрія" проголосувала "за" - 83 депутати.

Демонстранти назвали новий закон антиєвропейським і антидемократичним. Такої ж думки дотримується президент Грузії та ЄС.

Будівля парламенту добре охороняється не тільки поліцією, а й спецназом. Під час сутичок із демонстрантами співробітники правоохоронних органів використовують сльозогінний спрей.

Раніше ми повідомляли, що на тлі ухвалення закону про "іноагентів" Зурабішвілі написала послання Макрону та Мішелю.

Нагадаємо, у Тбілісі вже третю добу активісти виходять на вулиці міста, щоб висловити своє невдоволення щодо закону про "іноагентів".

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини