15 квітня 2024, 15:48

Елісашвілі після бійки у парламенті Грузії: "Я вдарив по російській фізіономії Мдінарадзе, час виходити на вулиці"

У парламенті Грузії під час обговорення "закону про іноагентів" опозиціонер Елісашвілі з'їздив по обличчю прокремлівському Мдінарадзе.

Елісашвілі після бійки у парламенті Грузії: "Я вдарив по російській фізіономії Мдінарадзе, час виходити на вулиці"

Сьогодні у парламенті Грузії під час обговорення скандального "закону про іноагентів" лідер опозиційної політсили "Громадяни" Алеко Елісашвілі побився з представником правлячої партії "Грузинська мрія" Мамукою Мдінарадзе, передає Діалог.UA.

Мдінарадзе з провладної партії намагався довести, що диктаторський закон потрібно негайно ухвалювати. Елісашвілі більше не міг слухати те, що вливав парламентаріям у вуха представник влади, пов'язаної з Кремлем, стрімко підійшов до опонента, що стояв за трибуною, та завдав тому удару кулаком по голові.

Після початку інциденту трансляцію миттєво перервали, а бійка між депутатами, як пишуть ЗМІ, потім продовжилася.

Річ у тім, що текст скандального законопроєкту перед винесенням на нове голосування практично не змінили, а лише замінили ярлик "агент іноземного впливу" на "організацію, що проводить інтереси іноземної сили".

Пізніше Алеко Елісашвілі пояснив журналістам, за що саме вдарив Мдінарадзе. Також опозиціонер наголосив: він наважився зробити те, що до цього ніхто з грузинської опозиції раніше не наважувався зробити.

"Я вдарив кулаком по російській фізіономії Мдінарадзе... Він зовсім втратив совість. Я ніколи не брав ні копійки. Я чесний перед своєю Грузією, завжди намагався співпрацювати, говорити. Але нас тягнуть у Росію, люди! Це у них не вийде!" - заявив опозиціонер.

Також Елісашвілі назвав Мдінарадзе російським агентом і закликав співвітчизників до рішучих дій проти прокремлівської влади, яка посилює грузинське законодавство.

"Зараз не час сидіти вдома, а час виходити на вулицю. Ми повинні прогнати їх із російським законом. Вибачте мені, але нам доведеться заткнути цей закон їм в одне місце. Ми або грузини, або раби. Ми не повинні дозволити їм проштовхнути цей закон!" - резюмував Елісашвілі.

Нагадаємо, народ Грузії виступає проти закону про "іноагентів", який копіює РФ, у Тбілісі проходять протести.


Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини