12 квітня 2024, 07:33

Росіянам почали масово відмовляти у перельотах до Мексики: у турецькій авіакомпанії озвучили причини

Туреччина почала все частіше надавати відмови громадянам держави-окупанта Російської Федерації у перельотах на територію Мексики.

Росіянам почали масово відмовляти у перельотах до Мексики: у турецькій авіакомпанії озвучили причини

Згідно із заявою віце-президента Асоціації туроператорів (АТОР) Артура Мурадяна, яку було оприлюднено у ТГ-каналі The Moscow Times, такого роду ситуації виникають також і на рейсах Turkish Airlines, повторюються вони досить давно.

Згідно зі словами Мурадяна, все це пов'язано безпосередньо з тим, що перевізник реально не зацікавлений у претензіях американської сторони, адже Мексика - це головний неправомірний канал на сьогоднішній день еміграції до Сполучених Штатів Америки.

Водночас, як додав віце-президент АТОР, дедалі частіше подібне можна спостерігати в аеропортах Стамбулу. Крім того, Мурадян задався питанням, чому неможливо все зробити у Москві, пояснивши людям, що літати їм просто не можна, це дало б змогу зберегти час і нерви туристам.

Як відомо, у січні 2023-го стало відомо про те, що влада Мексики перестала пропускати у державу громадян певних країн, зокрема й росіян. Причиною тому стало збільшення кількості мігрантів, які намагалися потрапити до США внаслідок війни, розпочатої РФ на території України.

Раніше Ердоган запропонував Путіну та Зеленському план припинення війни.

Автор: Андрей Корниенко

Останні новини