26 березня 2024, 15:53

"Відвернулися та пішли", – Лукашенко підставив Путіна, розповівши, куди бігли терористи насправді

Олександр Лукашенко підтвердив, що терористи, які розстріляли "Крокус Сіті Хол" у Підмосков'ї, намагалися втекти до Білорусі, а не в Україну.

"Відвернулися та пішли", – Лукашенко підставив Путіна, розповівши, куди бігли терористи насправді

Білоруський диктатор Олександр Лукашенко розгромив єдиний аргумент Москви про "український слід" у теракті у "Крокус Сіті Хол". Він підтвердив чутки про те, що бойовики "ІДІЛ" прямували насправді до Білорусі, а не в Україну.

Викривальну заяву Лукашенко зробив на зустрічі з журналістами 26 березня, повідомляє білоруське видання "БЕЛТА".

Лукашенко, коментуючи теракт, заявив, що бойовики "ІДІЛ" спочатку прямували до Білорусі, однак, побачивши велику кількість силовиків на кордоні, "розвернулися" у бік України.

"Тому вони у Білорусь ніяк не могли зайти. Вони це бачили, тому відвернулися та пішли на ділянку українсько-російського кордону", - заявив диктатор Білорусі.

Зазначимо, що арешт терористів "поруч з українським кордоном" (насправді більш ніж за 100 км) був єдиним аргументом Кремля, яким теракт у "Крокусі" можна було з великою натяжкою пов'язати з Україною. Лукашенко фактично його знищив.

Проте Москва наполегливо намагається приплести до цього кровопролиття Україну. Сьогодні, 26 березня, директор ФСБ Олександр Бортніков, який проґавив теракт, брехав, що Україна нібито не тільки тренувала "іділівців" розстрілювати "Крокус", а й готувалася як героїв зустрічати терористів. Жодних доказів, звісно, він не надав. Замість цього почав погрожувати СБУ та голові військової розвідки України Кирилу Буданову.

Тим часом Держдеп США вкотре наголосив, що Україна ніяк не причетна до теракту у підмосковному "Крокусі".

"Ніякої участі України у  цьому не було, і крапка", - зазначив представник американського відомства Метью Міллер.


Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини