4 березня 2024, 13:07

Ексглава МЗС Австрії Кнайсль, яка танцювала на весіллі з Путіним, переїхала до РФ і зробила скандальну заяву

Путінська "підтанцьовниця" Карін Кнайсль додумалася заявити, що Росія – це "по-справжньому вільна країна".

Ексглава МЗС Австрії Кнайсль, яка танцювала на весіллі з Путіним, переїхала до РФ і зробила скандальну заяву

Колишня "міністерка" закордонних справ Австрії Карін Кнайсль, яку викрили на зв'язках із "Газпромом" і яка танцювала 2018 року на своєму весіллі з російським диктатором Путіним, переїхала жити до Росії та зробила вельми дивну заяву, передає DW з посиланням на російські федеральні мас-медіа.

Варто зазначити, що Кнайсль приїхала до РФ ще влітку 2023 року та зняла якийсь будинок у селі Петрушово Рязанської області РФ. Тепер же вона повідомила, що остаточно залишається у Росії, але водночас поки що не змінюватиме австрійського громадянства.

Австрійка подала голос 3 березня, перебуваючи на полях російського так званого "Всесвітнього фестивалю молоді".

"Я переїхала до Росії, тому що це по-справжньому вільна країна", - заявила Кнайсль.

Варто зазначити, що ці слова колишньої австрійської чиновниці на тлі вторгнення ЗС РФ в Україну, що триває вже два роки, а також убивства російського опозиціонера та політв'язня Олексія Навального прозвучали особливо зухвало.

Нагадаємо, Кнайсль через деякий час після танців з Путіним на своєму весіллі довелося назвати російського президента "диктатором", щоб зам'яти скандал.

Тим часом Олександр Невзоров розкритикував затягування американської допомоги Україні, наголосивши, що спікер Нижньої палати Конгресу США Майк Джонсон відмовився виставляти на голосування у Палаті представників двопартійний законопроєкт про допомогу Україні, оскільки до цього отримував гроші від друзів Путіна.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини