25 лютого 2024, 13:06

"Єревану потрібно прокинутися", – Лукашенко погрожує Вірменії, яка йде з орбіти впливу Кремля

Білоруський диктатор Олександр Лукашенко порадив "прокинутися" Вірменії, яка оголосила про замороження своєї участі в ОДКБ.

"Єревану потрібно прокинутися", – Лукашенко погрожує Вірменії, яка йде з орбіти впливу Кремля

Підконтрольний Кремлю диктатор Білорусі Олександр Лукашенко вибухнув погрозами на адресу Вірменії за те, що вона призупинила своє членство в Організації договору колективної безпеки (ОДКБ).

Гучну заяву він зробив 25 лютого на прес-конференції у виборчій дільниці, передає Діалог.UA.

Лукашенко порадив "прокинутися" керівництву Вірменії, яке почало виходити з-під контролю Москви.

"Політикам у Єревані потрібно прокинутися, щоб не втратити те, що є... Компактним державам не треба робити зайвих рухів", - сказав диктатор Білорусі.

Він уточнив, що гучні слова Пашиняна про замороження участі в ОДКБ нібито були "емоційною заявою", а не обдуманим рішенням.

Зазначимо, що відносини між Москвою та Єреваном стрімко погіршуються. Прем'єр Вірменії Нікол Пашинян днями не тільки натякнув про вихід з ОДКБ (російського аналога НАТО), а й дав зрозуміти, що має намір позбавити свою країну військової присутності Росії.

В ОДКБ вірмени остаточно розчарувалися після того, як ця організація не надала їм жодної допомоги у війні за Карабах. Для Єревана цей конфлікт закінчився нищівною поразкою.

Крім того, Пашинян після "заморозки" участі Вірменії в ОДКБ готує новий "сюрприз" Кремлю.

Тим часом РФ збентежена через рішення Вірменії щодо ОДКБ і вимагає "роз'яснень".

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини