26 грудня 2023, 12:18

Ізраїльський лідер Нетаніягу назвав 3 умови для припинення війни – WSJ

Серед умов миру, висунутих Єрусалимом, ліквідація ХАМАС і демілітаризація сектора Газа.

Ізраїльський лідер Нетаніягу назвав 3 умови для припинення війни – WSJ

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаніягу назвав три умови припинення бойових дій у секторі Газа та встановлення миру у цій гарячій точці, інформує Wall Street Journal.

Насамперед це ліквідація терористичної організації ХАМАС. Другим пунктом лідер Ізраїлю назвав демілітаризацію Гази, а третім - дерадикалізацію палестинського суспільства.

Також Нетаніягу звернув особливу увагу на той факт, що лідери бойовиків ХАМАС відкрито погрожували повторенням кривавих подій 7 жовтня, тож, на думку ізраїльського прем'єра, потрібно ліквідувати військовий потенціал ХАМАС і завершити його політичне панування над Газою. В іншому разі на Близький Схід, на думку Нетаніягу, очікує ще більш кровопролитна війна.

Лідер Ізраїлю додав, що ХАМАС використовує цивільне населення Гази як "живий щит" і розміщує свою інфраструктуру у безпосередній близькості або взагалі всередині цивільних об'єктів, навмисне наражаючи на ризик цивільних, включно з жінками, людьми похилого віку та дітьми.

Нагадаємо, Нетаніягу зі скепсисом відреагував на ідею Байдена передати сектор Газа під контроль Палестинської автономії.

Як раніше повідомлялося, після атаки бойовиків ХАМАСу на Ізраїль Аббас заявив, що це угруповання нібито не представляє інтереси палестинського народу.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини