7 грудня 2023, 07:43

"Рейган у труні б перевернувся", – демократ Шумер звернувся з емоційною промовою до республіканців

Демократ Шумер закликає республіканців не блокувати допомогу Україні через невирішене питання щодо держкордону.

"Рейган у труні б перевернувся", – демократ Шумер звернувся з емоційною промовою до республіканців

Учора, 6 грудня, під час засідання Сенату лідер демократичної більшості Чак Шумер виступив із промовою, в якій знову порушив питання допомоги Україні.

Він заявив, що демократи готові голосувати за зміни до закону про імміграцію, однак республіканці повинні представити своє бачення цих самих змін, за які з радістю б проголосували самі демократи, інформує канал "Україна 365".

Однак сьогодні республіканці не можуть озвучити толком зміни до закону. Замість цього вони починають прикриватися допомогою для України. За словами Шумера, так справа не піде.

Демократ наголосив, що якби сьогодні Рейган був би живий, то здивувався б позиції своєї партії, яка дає змогу Путіну "прокотитися Європою".

Того ж дня законопроєкт про допомогу для України, Ізраїлю та Тайваню не пройшов процедуру голосування. Загалом було набрано 49 із необхідних 60 голосів.

Учора також із промовою виступив і президент США, який укотре нагадав республіканцям, що, не голосуючи за допомогу Україні, вони понесуть відповідальність у майбутньому за загибель американських солдатів.

Байден здивований, що настав час, коли республіканці відмовляються допомагати країнам, які воюють проти терористів і агресорів.

Раніше ми повідомляли, що Єрмак і Байден прокоментували ситуацію на тлі відмови Конгресу голосувати за допомогу Україні.

Нагадаємо, 6 грудня президент США вкотре звернувся до конгресменів щодо допомоги для України.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини